Cleowata1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2014, 14:20

dieta, ćwiczenia i co do tego?

17 paź 2014, 14:38

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, więc zaczne od tego że mam 31 lat i sporo nadwage, bo około 20 kilogramów i postanowiłam cos z tym w koncu zrobić, stało się tak przez moje osobiste zaniedbanie to znaczy wcześniej byłam szczupłą kobietą, tylko to tak nagle się zmieniło. Jestem rozsądną osobą i wiem że podstawą w odchudzaniu jest utrzymywanie diety i dobrze ułożony plan traningowy ( obydwie rzeczy posiadam już rozplanowane) ale oprócz tego chcę dołożyć jakiś suplementna odchudzanie który jest skuteczny. Wiele czytalam w tym temacie i jestem już blisko zakupu jednego o nzawie slimcea, ale chciałam się jeszcze was zapytać czy macie może jakieś doświadczenie z tym preparatem?

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

20 paź 2014, 18:29

Zdecydowanie nie warto. Jeśli będziesz się trzymać diety i ćwiczyć co uda Ci się osiągnąć wspaniałe efekty bez uciekania się do pomocy suplementów, które bardziej działają na naszą podświadomość niż zdrowie.

Weronia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2014, 15:50

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

23 paź 2014, 16:09

Ja się nie zgadzam z tobą, wiadomo suplementy cudów nie ronią ale świetnie uzupełniają nasza dietę o te składniki których nie jesteśmy w stanie przyjąć na co dzień bo musiałybyśmy zjadać strasznie dużo co się mija z celem odchudzania. A takie składniki jak ekstratky z zielonej kawy, yerba mate, morszczynu, białej fasoli, pieprzu cayenne, pieprzu czarnego ... itd. w odpowiednich ilościach fajnie wpływają na przyśpieszenie metabolizmu co przyśpiesza nasze działa przy kuracji odchudzającej

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

24 paź 2014, 11:43

Wszystko pięknie, ale tabletki są po prostu bardzo źle przyswajane przez organizm. Lepiej tankować czerwoną i zieloną herbatę i dodawać duuużo przypraw do jedzenia (sa smaczniejsze i mają bardzo zdrowotne działanie).

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

05 lis 2014, 00:09

omgg a widzieliście ten artykuł o kaloriach w drinkach?;p http://naobcasach.pl/sprawdz-ile-jest-k ... kach-szok/
nieźle... wiedziałam zawsze, że alkohol ma sporo kcal, ale to z rumem to faza. nie powiem.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

18 lis 2014, 10:26

no tak, jak już się jest na siłowni, wydało się pieniądze, to już chyba po coś, prawda?:)

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

27 sty 2015, 18:36

zdrowe żywienie i ćwiczenia t bardzo dużo i nie wiem czy da się zrobić coś jeszcze. Ale mam pytanie jak schudnąć z nóg bo mam z tym ogromny problem... Jakieś ćwiczenia polecicie?

korbeka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2015, 21:36

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

27 sty 2015, 21:59

JA bym ci proponowała dietę, ćwiczenia i jakiś naturalny suplement diety np. iqgreen, a to dlatego że mają dobry naturalny skład, a w sumie uzupłenianie diety jakimiś chemicznymi świństwami jest nie bardzo tego ;) próbowałam sama i tylko nabawiłam się bólu brzucha, a IQGreen brałam zaraz po ciąży jak skończyłam karmić piersią. 3 miesiace i 9 kg mniej... strach pomyśleć co by było jakbym się przeyłożyła do diety i ćwiczyła `

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

28 sty 2015, 15:03

Do diety i ćwiczeń dodałabym mniej stresu. A także robienie dla siebie codziennie czegoś miłego. :-)

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

29 sty 2015, 22:10

Do tego jeszcze dodaje suplement Acetomale, nie znoszę pić wody więc staram się pić czerwoną i zieloną herbatę.
Ważne jest również ograniczenie spożycia cukru, zamieniłam zwykły na ksilitol, drogi ale nie używam dużo. :-)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość