Alamaj
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 29 lis 2013, 17:56

Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

28 paź 2014, 14:31

Zamawiacie czasem kosmetyki w ciemno?
Np. z takich próbek kosmetyków, które wiem że w sieci można sobie zamówić ale nie konkretne, do testowania.
Albo np Shiny Boxy - pudełka z kosmetykami za 49 zetów, dobrych marek - ale też nigdy nie wiadomo jakie w środku będą włożone.
Lubicie takie zabawy?

W sensie że i niespodzianka, i coś ciekawego, co można wypróbować?

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

28 paź 2014, 20:33

ja nigdy nie zamawiałam, ale w sumie byłoby to ciekawe ;p chciałabym zobaczyć co wyślą;p

martaigo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 paź 2014, 20:37

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

30 paź 2014, 20:44

Witam na pewno takie pudełka są super, jednak ja nigdy nie spotkałam się z takimi ofertami, chyba, ze u fryzjera z próbkami kosmetyków

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

04 lis 2014, 15:12

ja nie bardzo, kiedyś zamówiłam z ciekawości i zawartość szczerze mówiąc mnie rozczarowała....kupuję potrzebne kosmetyki, bez sensu, żeby mnie to zalegało na półkach i się marnowało... zamawiam najczęściej na allegro, bo taniej, ale wcześniej czytam opinie o kosmetykach oczywiuście, bez tego ani rusz. najczęściej zamawiam na tej aukcji http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=4276153 bo można sobie licytować i kupić za dużo niższe pieniądze....

Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

18 sty 2016, 18:09

Nie, absolutnie mi to nie odpowiada. Zdecydowanie wolę do twarzy moje kosmetyki z garniera http://www.garnier.pl/twarz Nie ryzykowałabym jakimiś obcymi kosmetykami.

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

21 sty 2016, 11:37

A ja jestem otwarta na nowości i lubię zmieniać kosmetyki, próbować nowych, czy testować. Dlatego już nie raz zamówiłam takie pudełeczko "niespodzianka".

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

21 sty 2016, 15:03

Ja często czytam opinie o kosmetykach w sieci a potem zamawiam je przez internet. Wiele fajnych kosmetyków jest ciężko dostępnych w sklepach stacjonarnych. Poza tym ceny w drogeriach internetowych sa korzystniejsze. Tak więc nie jest to kupowanie w ciemno :)

Na stronie macie kontakt z drogerią, w której zamawiam kosmetyki od dłuższego czasu. Jakiś czas temu na stronie zamówiłam sobie nowy podkład. Konkretnie Maybelline Affinitone. Nie był drogi a działanie naprawdę fajne . Zakrywa skutecznie wszystkie niedoskonałości.

karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

31 mar 2016, 21:10

Zawsze można pomyśleć nd różnego rodzaju olejkami np. http://luxperfume.pl/drogocenne-wlasciw ... rganowego/ Jest wiele różnych, które można stosować do swojego ciała.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

06 kwie 2016, 11:09

Tak zupełnie w ciemno jeszcze mi się to nie zdarzyło,raczej za namową czy rekomendacją znajomej,wtedy wiem że dane kosmetyki były testowane,używane i są godne polecenia. Ze swojej strony polecam też kosmetyki naturalne z dodatkiem kolagenu,którego efektów działania chyba nikomu nie trzeba opisywać.

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: Kosmetyki zamawiane w ciemno - ?

08 kwie 2016, 09:03

no ja w ciemno tez nie, raczej z polecenia, ale zazwyczaj wiem, co zamawiam

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość