Meurey
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2014, 19:37

Parkiety w waszych domach/mieszkaniach

03 lis 2014, 19:39

Pochwalcie się tym, co macie na podłogach u siebie? Chodzi mi o to, z jakich materiałów jest zrobiona. My myślimy o położeniu u siebie naturalnego drewna, ale jeszcze nie wiemy, co dokładnie miałoby to być. Podzielcie się swoim doświadczeniem? Co jest warte uwagi, wytrzymałe, ładne?

Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: Parkiety w waszych domach/mieszkaniach

10 lis 2014, 14:51

Mnie się egzotyczne drewno podoba. I jest wytrzymałe, chociaż i tak wiele zależy od położenia. Jak macie środki i na taką podłogę, i na wykonanie, to czemu nie?

gracjan90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 lis 2014, 14:33

Re: Parkiety w waszych domach/mieszkaniach

10 lis 2014, 15:00

cześć, ja wolę posadzki kamienne, wyglądają przepięknie:)

Meurey
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2014, 19:37

Re: Parkiety w waszych domach/mieszkaniach

17 lis 2014, 19:59

Mnie się egzotyczne drewno podoba. I jest wytrzymałe, chociaż i tak wiele zależy od położenia. Jak macie środki i na taką podłogę, i na wykonanie, to czemu nie?
Prawdę mówiąc, zastanawialiśmy się już, czy nie położyć tego samemu :) Ale może byłby to niewypał. Sama nie wiem.

Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: Parkiety w waszych domach/mieszkaniach

24 lis 2014, 23:19


Prawdę mówiąc, zastanawialiśmy się już, czy nie położyć tego samemu :) Ale może byłby to niewypał. Sama nie wiem.
Jak dla mnie bardzo odważnie :D My się nie bawiliśmy w takie rzeczy i wzięliśmy z montażem ( parkiet studio), nie żałowaliśmy, bo mieliśmy spokojną głowę, a samo wykonanie solidne.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Parkiety w waszych domach/mieszkaniach

21 paź 2021, 13:27

Moim zdaniem albo parkiet albo panele. Dość fajnym pomysłem jest też taką podłogę oświetlić. Widziałam wiele takich ciekawych i nowoczesnych inspiracji oświetleniowych na oświetlenie podłogi na stronie internetowej, https://klusdesign.pl/.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość