Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

zapalenie ucha

03 cze 2007, 12:33

Jestem w 19 tyg. ciązy i 5 dni temu nabawiłam się (nie wiem skąd) zapalenia ucha. Byłam u lekarza, dostałam lekki antybiotyk i krople do uszu dla dzieci. Owszem, najbardziej dokuczliwy ból minął, ale to wszystko. Nadal nic nie słyszę, ucho mam zapchane i raczej bolesne. Na domiar złego od wczoraj zaczęła się infekcja drugiego ucha. Lekarka stwierdziła, że nic nie może więcej zrobić, bo nie wie jakie leki może mi dać jak jestem w ciąży i skierowała mnie do laryngologa, ale wizyte mam dopiero we wtorek. Obawiam się, że do tego czasu może się wykluć coś nowego. Z tego co wiem to 5 dni na zapalenie ucha to dużo, a tu nie widać żadnej poprawy. Może potraficie mi pomóc?

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

03 cze 2007, 20:34

nie wiem jak ci pomóc... ale ciebie rozumiem... ja od 5 miesiąca chodziłam z zapaleniem ucha środkowego.... zrobiono mi tylko czyszczenie uszu( nie wiem po co ?!) i na tym leczenie sie skonczyło, bo obawiano się leczenia ze wzg na moj stan.... w około 7 mies już mi to rpzeszło.. było lepeij... więc nie szłam ponownie do lekarza... pod koniec ciaży znow powrociło i tak było juz do porodu... pare dni po porodzie ustalo i mam spokoj....
Nie wiem czy to to samo.. bo piszesz, ze ciebie ucho boli.. a mnei tak dziwnie zaciskało... słuszałam dobrze, tylko tak jakby przez echo...
Z tego co wyczytałam, to w ciaży hormony mocno szaleją i PODOBNO czesto łapie się takie infekcje... gadałam o tym nawet z ginekologiem to tez to mi potwierdził...ze zapalenie ucha czy gardła jest często spotykanym problemem kobiet ciężarnych i nalezy to zaliczyć do objawów ciąży.... ale czy tak faktycznie jest to nie wiem....
Życze szybkiego powrotu do zdrowia...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 cze 2007, 11:18

Dzięki!
Mam nadzieję, że jednak mi przejdzie, bo jak sobie pomyślę że ma to trfać jeszcze 4 misiące...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

04 cze 2007, 18:40

kilolek, tez ci tego zycze...

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość