Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Kosmetyki mineralne

16 lis 2014, 12:40

Wiele dobrego słyszałam o kosmetykach mineralnych, że są pozbawione talku, konserwantów, olejów, wosków itd. Chciałabym poznać Wasze opinie :) Z jakich korzystacie, jakie możecie polecić, a które lepiej omijać szerokim łukiem :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki mineralne

17 lis 2014, 13:36

Kosmetyki mineralne są bardzo skuteczne,zresztą o tym decyduje już ich skład któremu warto przyjrzeć się nieco bliżej. Ja ze swojej strony polecam kosmetyki z dodatkiem kolagenu,które mają znakomity wpływ na kondycję,jakość i koloryt naszej skóry.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Kosmetyki mineralne

17 lis 2014, 15:39

coś dziwnego dzieję się z moją skórą po takich kosmetykach, ale słyszałam, że w większości wypadków rzeczywiście się świetnie sprawdzają

naszpilach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2014, 14:51

Re: Kosmetyki mineralne

21 lis 2014, 15:04

Zależy też od marki i konkretnego kosmetyku. Nie ma innej opcji, jak tylko wypróbować poszczególne, a później kupować tylko te, które rzeczywiście nam służą. Ja mam kilka sprawdzonych kosmetyków mineralnych i te rzeczywiście do mojej cery nadają się świetnie.
Fajną opcją jest ShinyBox, bo można za 50 zł kupić paczkę pełną próbek kosmetyków znanych marek. Oczywiście można zrobić to samo kupując próbki w drogerii, ale jak się dostaje paczkę, to człowiek zawsze czuje się jakby sam sobie zrobił prezent :)

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Kosmetyki mineralne

05 gru 2014, 10:21

Oczywiście,że wszystko zależy od konkretnej marki oraz tego gdzie kupujemy kosmetyki. Akurat u nas znajdziecie szeroki wybór tych naturalnych w niższej cenie,warto zajrzeć i przekonać się o tym samemu:)

myszkamiki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2015, 22:45

Re: Kosmetyki mineralne

16 lut 2015, 16:33

Kosmetyki mineralne są naprawdę bardzo dobre :) Dzięki naturalnemu skladowi nie wywołują żadnych podrażnień ani reakcji alergicznych. Ich jakość jest dużo lepsza od tych wypełnionych chemicznymi skladnikami. Do tego mają naprawde dobry wplyw na skórę, są trwalsze i bardziej wydajne :)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Kosmetyki mineralne

23 kwie 2015, 11:55

Ostatnio trafiłam na fajne podkłady w sklepie internetowym. Makijaż wychodzi mi zawsze tak jak chcę - delikatny i nie rzucający się w oczy :) a na pewno każda kobieta doceni jego dobrą jakość. Dobre ceny znalazłam w tym sklepie Internetowym http://ezebra.pl/product-pol-3742-MAX-F ... BEIGE.html polecam naprawdę, bo warto :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Kosmetyki mineralne

16 paź 2015, 13:13

Ja czaję na podkład mineralny i ciebie do powiek. Pewnie bede musiala kupic jakies pedzle do nakladania tych kosmetyków

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Kosmetyki mineralne

16 paź 2015, 13:17

Ja do tej pory używałam podkładu AA ale zaczęłam czytać blogi kosmetyczne i tam wyczytałam o mineralnych kosmetykach. Też planuję kupić podkład mineralny. Myślę, że na początek wystarczy - jak mi się spodoba to zainwestuję w inne takie kosmetyki.
Co do pędzli to na rynku jest bardzo duży wybór pędzli do kosmetyków mineralnych. Zobacz sobie chociażby oferte drogerii internetowej puderek - http://puderek.com.pl/pedzle-nanshy/194 ... white.html Ja słyszałam, że te pędzle są bardzo dobre jakościowo. Z reszt,a poczytaj sobie blogi kosmetyczne i recenzje pędzli.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki mineralne

09 lis 2015, 15:20

Właśnie wspomniana jakość jest tym czym powinniśmy się sugerować podczas wyboru odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji naszego ciała,ja polecam skupić się na tych z dodatkiem naturalnego kolagenu,którego właściwości są nieocenione,jeżeli chcecie poznać szczegóły to zapraszam na www.Lagenko.pl

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość