sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Czy wierzycie w działanie suplementów?

18 lis 2014, 22:39

Myślicie że warto w ten sposób uzupełniać witaminki i braki w organizmie?

naszpilach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2014, 14:51

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

21 lis 2014, 14:55

Nie wierzę. Lepiej zdrowo się odżywiać.

renatazo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2014, 17:03

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

25 lis 2014, 20:39

Suplement, jak sama nazwa wskazuje to tylko uzupełnienie, poza tym małe. Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia, na końcu suplementy.

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

16 lut 2015, 21:03

Ja przyznaje sie, ze korzystam od dawna z roznego rodzaju suplementow diety. A to witamin, a to uzupelniajacym niedobor żelaza, a nawet wspomagajacymi odchudzanie. Skoro sa dostepne na rynku = musza jakos dzialac:)

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

18 lut 2015, 15:03

Jeśli są dodatkiem w diecie i brane z głową to wierzę. I nawet uwierzę, że są skuteczne.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

02 mar 2015, 22:41

Wierzę że jednak pomagają, stosuje przeróżne, zależnie od tego które w danym momencie są potrzebne. Zdarza mi się bardzo często drganie powieki, wtedy biorę te z magnezem. Po miesiącu stosowania na kilka miesięcy mam spokój. Jeśli mi przybędzie na wadze stosuje te z octem jabłkowym np acetomale. Witamin raczej mi nie brakuje, jem owoce i warzywa, generalnie zdrowo się odżywiam ale nawet ja mam niedobory jak widać.

adejka062
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2015, 13:36

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

05 mar 2015, 13:39

Szczerze? To nie wierzę, chyba bardziej placebo działa niż same suplementy. Nie wiem ile trzeba było je łykać, żeby coś dały. Mi jakoś szczególnie nigdy nie pomogły.

karolinka428
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2015, 11:50

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

06 mar 2015, 14:53

Ja uważam, że suplementy diety to bardziej wyrób czysto pod zysk dla producentów. Sama kiedyś w bardzo dużych ilościach brałam kawę zieloną w kapsułkach jako wspomagacz odchudzania, ale efekty były marne. Jak spróbowałam prawdziwej kawy zielonej, jej właściwości okazały się zdumiewające (oczywiście bez przesady, ale w porównaniu do suplementów zauważalne). Informacje na ten temat znaleźć można np. na tej stronie: http://www.kawa-z-mlekiem.pl/o-kawie/6/ ... dchudzaniu. Gorzej jeśli ciężko o naturalny odpowiednik czegoś co znajduje się w tabletce. Wtedy już chyba nie ma wyboru... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
apoDiscounter
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 22 paź 2014, 19:09

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

13 maja 2015, 20:42

Odpowiednia dieta to podstawa, jednak trudno jest spożywać odpowiednie ilości pierwiastków i mikroelementów, które zawarte są jedynie w pokarmie. Dlatego w przypadku niedoborów należy uzupełniać je suplementami. Dobrze, jeśli są one rozpuszczalne w wodzie, odznaczają się wówczas wyższą biodostępnością. Oznacza to, że w przeciwieństwie do kapsułek lub tabletek, preparaty takie szybko wchłaniają się do komórek, gdyż nie musimy czekać aż rozpuszczą się w żołądku.

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: Czy wierzycie w działanie suplementów?

25 maja 2015, 11:28

Oczywiście, że wierzę. Dużo razy mi pomogły i mnie uchroniły :) Teraz w mojej pracy jedna dziewczyna ma poważny problem.Chora wątroba bardzo jej doskwiera i bierze jakieś suple i mówi,ze jest zadowolona. Nie czuje aż tak bardzo bólu i się z tym pogodziła :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości