Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Jak odświeżyć wystrój sypialni?

26 lis 2014, 14:00

Chciałabym nieco odświeżyć wystrój swojej sypialni. Nie mam teraz środków na generalny remont, więc chciałabym zmienić parę elementów, ale żeby jednak było widać różnicę. Co warto dodać/zmienić, żeby na nowo nadać wnętrzu charakteru?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

01 gru 2014, 09:41

Moze obrazek, nowy kwiatek.
Zakup sobie również nową pościel.
Zastanawiałaś się może nad kompletem kołdry i poduszek ? Sama zamawiałam sobie jakiś czas temu komplet na zimę , konkretnie tutaj:
http://www.myalpaca.pl/
Nie wiem czy znasz to miejsce ale można tam obecnie zamówić sobie naturalne kołdry oraz poduszki z runem alpaki. Hipoalergiczne, nie zatrzymują wilgoci tak więc w pokoju nie rozwijają się roztocza. Komfort snu o wiele, wiele lepszy niż wcześniej.
Sama jestem bardzo zadowolona. A jakie są cieplutkie ! :)

kludia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 01 gru 2014, 17:05

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

01 gru 2014, 17:13

nowy kwiatek, zasłona, pościel możliwości jest dużo i dzieje się :D

wicia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 lis 2013, 13:34

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

08 gru 2014, 15:41

Mój pomysł to wytapetować jedną ścianę. Koszt niewielki, tapetę można kupić nawet za 29 zł. Koszt będzie więc oscylował wokół 100 zł. A efekt uważam, że będzie genialny. oto kilka propozycji:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wzory pochodzą ze strony http://innetapety.pl/.

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

15 gru 2014, 13:10

Kup kilka nowych poduszek, jakąś narzutę i firanki/zasłonki a wnętrze na pewno będzie wyglądać inaczej

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

17 gru 2014, 14:59

Takie kolory rzeczywiście znacząco poprawią wystrój sypialni:)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

23 gru 2014, 14:34

A może warto byłoby zainwestować w nowe dekoracje okienne? Powiem Ci, że odpowiednio dobrane ładne firany czy zasłony potrafią bardzo zmienić pomieszczenie.
Możesz poszperać sobie w Villa Decor: http://www.villadecor.pl/2-dekoracje-okien - jest tam cała masa dekoracji okien w romantycznym stylu.
Sama jeszcze do ubiegłego miesiąca nie miałam firany w sypialni i powiem Ci, że przez to pomieszczenie wydawało sie bardzo puste. Obecnie mam tam bardzo ładne nowe zasłony i sypialnia po prostu nabrała zupełnie innego charakteru :)
Obrazek

asap
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 lis 2012, 11:35

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

23 gru 2014, 22:17

Lustro powiększy pokoj optycznie, lampa w jakimś jaskrawym kolorze nada pokojowi zupelnie innego tonu a do tego moze jakas kolorowa narzuta?

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

30 gru 2014, 13:47

My właśnie skończyliśmy remont mieszkania. Teraz tylko urządzić i można zapraszać rodzinę. Mamy tylko dwa pokoje, kuchnię i łazienkę, ale wreszcie nasze własne. I wszystko jest tak, jak chciałam, beżowo-brązowo-czerwone. Ale czerwień to tylko akcenty. Mąż się nawet nie wtrącał do kolorów, stwierdził, że sama mogę wybrać, co mi pasuje. Za to on wybierał inne rzeczy, żeby nie było. Na przykład żarówki. Stwierdził, że koniecznie led, bo mniej prądu żrą. Ja tam nie wiem, wydawało mi się, że dają zimne światło, ale to widocznie zależy od żarówki, bo mąż kupił takie, które dają ciepłe. I do tego kupił je przez internet, od razu do całego domu.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2016, 14:59 przez CrazyCat, łącznie zmieniany 1 raz.

KajaMilew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 lis 2014, 16:39

Re: Jak odświeżyć wystrój sypialni?

27 sty 2015, 16:43

Lustro powiększy pokoj optycznie, lampa w jakimś jaskrawym kolorze nada pokojowi zupelnie innego tonu a do tego moze jakas kolorowa narzuta?
Dokładnie niewielki koszt, a efekt zmiany będzie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość