karolciuniuskaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 07 lis 2014, 15:11

Wyprawka

12 gru 2014, 13:34

Co zabrać ze sobą do szpitala? Są jakieś specjalne wytyczne? Pomocy!

Smykolandia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:57

Re: Wyprawka

17 mar 2015, 09:26

Tuż po narodzeniu nie będziesz niczego potrzebować,co innego kiedy maluszek zostaje już wypisany ze szpitala,wtedy warto skompletować wyprawkę i to najpotrzebniejsze rzeczy od podstaw,możemy pomóc i doradzić,wybrać każdą rzecz gdyż tym zajmujemy się na co dzień Smykolandia.pl

KrainaDzidziusia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:12

Re: Wyprawka

19 maja 2015, 13:36

Mam podobne zdanie w kwestii zakupów internetowych i również uważam,że warto szukać i skompletować wyprawkę właśnie tam gdzie ceny sa o wiele niższe,a do tego mamy szeroki wybór asortymentu.

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: Wyprawka

22 cze 2015, 13:18

Plan porodu? szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o czymś takim,możesz podać więcej szczegółów? Któraś z Was korzystała z takiego planu? Im więcej szczegółów tym oczywiście lepiej.

Smykolandia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:57

Re: Wyprawka

06 lip 2015, 15:55

Moim zdaniem tutaj wystarczy dobry,sprawdzony sklep wraz z fachową obsługą na którym się nie zawiedziecie i bez problemu uda się skompletować cała wyprawkę,zapraszamy na www.Smykolandia.pl

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Wyprawka

14 sie 2015, 12:36

Ja też uważam, że wyprawkę najlepiej kompletować przez internet. Sama tak robiłam i wyszło dużo taniej. Jedynie kosmetyki dla noworodka kupiłabym w aptece, najlepiej te z górnej póki. U nas było nakupowane mnóstwo płynów do kąpieli w drogerii i co się okazało? Musieliśmy używać emolium i oilatum bo dziewczynki miały strasznie suchą skórę.

KajaMilew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 lis 2014, 16:39

Re: Wyprawka

24 sie 2015, 14:26

W sieci jest tak dużo porad na ten temat i tak dużo produktów, że rzeczywiście przyszła mama, zwłaszcza przy pierwszej ciąży może się pogubić i mieć dylemat co wybrać. Ja stosowałam u siebie taką zasadę, sprawdzałam skład kosmetyków, jeżeli nie zawierają szkodliwych konserwantów i są naturalne, uznałam że będą dobre dla dziecka, wszystko też sprawdzałam na sobie, jak coś mi nie odpowiadało, to nie testowałam tego na dziecku, ostatnio najbardziej jestem zadowolona z suchych chusteczek Tami MyBaby Cotton z Rossmanna, są zrobione w całości z bawełny organicznej, bardzo delikatne, miękkie, sama lubię ich używać.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Wyprawka

15 wrz 2015, 10:16

Warto jest zainwestować przede wszystkim w duży zasób ubranek bo dziecko się brudzi tak więc musisz je przebierać kilka razy dziennie. Możesz sobie zajrzeć tutaj:
http://tiktak.com.pl/

Obecnie w sklepie możesz tanio skompletować calą wyprawkę dla dziecka. Swego czasu kupiłam tam dla swojego bobasa wiele rzeczy. Obecnie mają tam promocję na wózki.Przy zakupie wózeczka mozesz dostajesz jeszcze dla dziecka śpiwór.

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Wyprawka

19 lis 2015, 09:19

Przyda się chyba jakiś solidny wózek prawda? może sprawdź tę ofertę - wózki glebokie? nadaje się i na spacer i do usypiania prawda?

gstete34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2015, 11:49

Re: Wyprawka

19 lis 2015, 12:01

na prewno sie przyda jesli sie zdecyduje

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość