Terapeutyczna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2014, 14:04

Ferie w mieście.

04 sty 2015, 16:15

FERIE W MIESCIE

PROJEKT FERIE POZNAJMY ŚWIAT, WYRUSZMY WSPÓLNIE W PODRÓŻ (3 - 7 lat)

Przez 3 godziny dziennie oferujemy Państwa pociechom zajęcia i zabawy edukacyjne prowadzone
przez naszego psychologa. Celem naszych zajęć jest rozwijanie zdolności i wiedzy dzieci poprzez aktywną zabawę.
Staramy się, aby dzięki zestawom bloków tematycznych, tworzonych przez nasz zespół każdego dnia,
wprowadzać nowe, kreatywne rozwiązania zabaw.
Na nasze zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci których rodzice szukają bezpiecznego miejsca, które zapewni im zróżnicowane formy spędzania wolnego czasu.

Projekt „Poznajmy świat, wyruszmy wspólnie w podróż” powstał z myślą o najmłodszych.
Każdego tygodnia dzieci będą mały okazję przenieść się do innego kraju. Poznając legendy, wierzenia,
stroje, słynne miejsca danego rejonu dzięki kolorowankom tematycznym, inscenizacjom, zabawom
tanecznym i wielu innym atrakcjom.
W rozwoju każdego dziecka ważne jest poznanie świata, nauka różnorodności i możliwości wielkiego świata, który JUŻ DZIŚ mogą zwiedzić z nami!

W trakcie zajęć zagłębimy się w kulturę innego kraju poprzez:
• Taniec i muzykę
• Tematyczne zabawy plastyczne i nie tylko
• Zabawy animacyjne z wykorzystaniem mitów i legend
• Zabawa słowem – czyli elementy nauki języka
• Teatr improwizacji- czyli zabawa w odgrywanie wydarzeń historycznych
• Zabawy animacyjne z wykorzystaniem wiedzy na temat fauny i flory
• Mini olimpiady sportowe
• Krótkie bajki tematyczne

środa piątek – 10:15-13:15
płatność za 4 zajęcia z góry – za cały cykl 160 zł






Jeśli interesują Cię zajęcia zapraszamy do kontaktu
Mail: recepcja@terapeutyczna-kawiarnia.pl
Tel: 533 355 888
www: terapeutyczna-kawiarnia.pl

Robertsr
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2014, 05:29

занятие сексом во время месячных

07 sty 2015, 12:54

Дамс в большинстве случаев оно так и есть!
Ссылкa http://svetotehvfoto.ru
Любопытно, но не понятно
Признаки беременности на ранней стадии
как обратить внимание мальчика

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Ferie w mieście.

19 sty 2015, 01:46

Wspaniały pomysł dla moich siostrzeńców:)

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Ferie w mieście.

19 sty 2015, 14:08

Ferie w mieście także można bez większego problemu zorganizować dla dziecka,wystarczy tylko trochę pomysłu,kreatywności ze strony rodziców i dziecko na pewno nie będzie się nudzić:) Dla przykładu możemy urządzać seanse książkowe,filmowe,wspólne kolorowanie czy lepienie różnych rzeczy z ciastoliny.

edyta1980
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2015, 16:43

Re: Ferie w mieście.

20 sty 2015, 15:35

Ja mam wolne ferie, ponieważ jestem nauczycielką i bardzo się cieszę, że będę miała trochę czasu wolnego na zabawy z dziecmi. Planujemy odwiedzić galerie, bo muszę kupić dzieciakom trochę nowych ciuchów, a poza tym może pojedziemy do dziadków na wieś na kilka dni. Myślę, że odwiedzimy też kino i znajomych, którzy też mają małe dzieci. Jednym zdaniem nie planujemy się nudzić mimo tego iż mieszkamy w mieście.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Ferie w mieście.

22 kwie 2015, 11:00

Ja w wolnym czasie nie próżnuję bo zawsze dodatkowy czas poświęcam na samo dokształcanie i pasje :-) Teraz mam w planach naukę języka obcego w Krakowie- http://malyrynek.pl to znaczy uzupełnienie i podszlifowanie tego co już nabyłam w szkole :-)

enwita
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2015, 13:02

Re: Ferie w mieście.

08 maja 2015, 10:04

najlepiej to jak jest możliwośc dać do dziadków, a jak nie to pozostaja takie rozwiazania :)

KrainaDzidziusia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:12

Re: Ferie w mieście.

19 maja 2015, 13:44

Zgadza się,rozwiązań mamy tutaj naprawdę sporo z tym że wszystko zależy od naszej kreatywności,nie raz inwencji twórczej aby zabawić dziecko i zorganizować mu w jakiś sposób czas. Powyżej mamy kilka naprawdę fajnych,ciekawych zabaw:)

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Ferie w mieście.

16 cze 2015, 08:26

A ja jestem zdania,że jeśli się chce to ferie można zorganizować równiez w mieście. Tak samo jak i wakacje.Warto jest się zorientować czy gdzieś nie są organizowane jakieś zabawy dla dzieci.Wbrew pozorom takich inicjatyw jest dość sporo.

Sama również praktycznie co tydzien zabieram dzieci do sali zabaw. W Warszawie taka sala zabaw jest na przykład w Blue City: http://www.incaplay.pl/ - inca play. Jest to bardzo fajne miejsce, w którym znajduje się wielki plac zabaw. Ja robię zakupy a dzieci się bawią. Każdy jest zadowolony.

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Ferie w mieście.

25 lis 2015, 09:28

Tradycyjnie chyba otwarte dla dzieci są place zabaw prawda? Takie bezpieczne znajdziesz tutaj. Wiedziałaś że w ogóle przeprowadza się takie kontrole?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość