Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Jaka najlepsza dzielnica w Poznaniu?

13 sty 2015, 08:30

Moja koleżanka zamierza kupić mieszkanie w Poznaniu. Doszłyśmy jednak do wniosku, że nie za bardzo zna to miasto, nie wie więc, w jakiej dzielnicy byłoby najlepiej coś kupić i każdy może jej wepchnąć mieszkanie w niezbyt udanym sąsiedztwie. Może więc któraś z was jest z tego miasta i mogłaby coś podpowiedzieć?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Jaka najlepsza dzielnica w Poznaniu?

13 sty 2015, 11:32

Powiem Ci,że bardzo ciężko będzie nam tutaj doradzić bez szerszych informacji... Bez tego jakie koleżanka ma fundusze no i czy lubi centrum miasta czy może ciszę :)
Sama bardzo dobrze znam Poznań ponieważ to moje rodzinne miasto.Tam właśnie się wychowałam,szkoda,że musialam się wyprowadzić...
Mozesz koleżance pokazać tę stronę: http://targimieszkaniowe.net/nowe-miesz ... my-poznan/ - znajdzie na niej targi nieruchomości. Możecie sobie przejrzeć co obecnie jest budowane przez deweloperów.

wicia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 lis 2013, 13:34

Re: Jaka najlepsza dzielnica w Poznaniu?

09 lut 2015, 14:27

Najlepsza dzielnica miasta... to zależy czy chodzi o stan majątkowych zamieszkujących ja osób, o ciszę i spokój czy bliskość centrum...;)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość