sisisisi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2015, 11:06

Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

13 sty 2015, 11:47

Każda z nas chce wyglądać pięknie i zawsze młodo. Jednak różne zabiegi kosmetyczne, kąpiele słoneczne czy po prostu jesienno/zimowa aura wpływają niekorzystnie na naszą skórę twarzy. Aminokwasy są budulcem kolagenu i elastyny.
Na święta dostałam krem AMINOCARE.
Krem AMINOCARE to formuła oparta na pochodnych aminokwasów. Podobno działa odmładzająco, niweluje przebarwienia i ma działanie antynowotworowe.
Stosuję go od 2 tygodni. Rzeczywiście skóra jest miękka, gładka, dobrze nawilżona. Przebarwienia, które zawsze wychodzą mi na policzkach w okresie jesienno-zimowym stały się mniej widoczne. Jest to nowość na polskim rynku. Czy stosowałyście już ten krem?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

16 sty 2015, 11:47

jeżeli chodzi o suchą skórę twarzy to polecam przede wszystkim kosmetyki z dodatkiem kolagenu,który znakomicie nawilży i odżywi naszą cerę,nadając jej przy tym optymalnego kolorytu.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

18 sty 2015, 14:15

Na zmarszczki magicznego środka nigdy nie było i nie będzie :) natomiast na suchą skórę na twarzy mogę polecić Cetaphil który sprawdza się rewelacyjnie do tego dostępny jest w prawie każdej aptece za niewielkie pieniążki dodać mogę też że działa na różnego rodzaju problemy skórne nie tylko suchość i trądzik. Poza tym otrzymał Perły Dermatologii Estetycznej aż 12 razy :D jest moim faworytem jeśli chodzi o balsam/krem do twarzy i ciała.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

19 sty 2015, 10:35

a który konkretnie dostał te nagrody?

karolciacz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 paź 2014, 12:51

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

16 lut 2015, 10:32

Jak do skóry suchej to polecam marki: Farmona, Bielenda oraz Ziaja ;)

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

29 maja 2015, 23:44

Z Eveline to tylko odżywkę do paznokci kojarzę ;) Kremu używam z Ziaji, ale myślę, że największe znaczenie w nawilżeniu i ładnym wyglądzie mojej twarzy ma suplement, który biorę, bo wcześniej różnie bywało. Skórę miewałam przesuszoną, wyskakiwały mi różne wypryski, a od kiedy łykam Bio silicę nie mam takich problemu praktycznie w ogóle. Oczywiście suplement na zmarszczki raczej nie pomoże, ale w nawilżeniu już tak, bo dzięki witaminom wszystko tam pod skórą lepiej pracuje :P

kingaw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2015, 21:24

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

05 cze 2015, 21:25

Ja też używam kremów z Ziaji albo z Tołpy. Polskie, sprawdzone firmy a w dodatku tanie :) Na prawdę warto bo składy mają przyjazne dla człowieka ;)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

08 cze 2015, 07:54

Akurat tutaj moim zdaniem warto pokusić się o zestaw dobrej jakości kosmetyków,które wygładzą,nawilżą skórę oraz nadadzą jej odpowiedniego kolorytu,na naszej stronie Lagenko.pl znajdziecie szeroki wybór właśnie takich kosmetyków z naturalnym kolagenem,warto zerknąć.

sztuka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2015, 09:56

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

23 cze 2015, 11:18

Ja polecę http://www.garnier.pl/twarz/piekno/garn ... lekki-krem nie wiem jak ze zmarszczkami, ale na suchą skórę sprawdza się idealnie ;)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

03 lip 2015, 13:29

To na dłuższą metę nic nie da,a przecież chodzi Ci o długotrwałe gadanie,dlatego też raz jeszcze polecam kosmetyki z kolagenem,które jest naprawdę skuteczny. Zaglądałaś na naszą stronę?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość