obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Dzień dziadka

16 sty 2015, 11:14

Ja swojemu kupiłem stereotypowo fajkę:)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Dzień dziadka

19 paź 2015, 00:15

Ciekawy pomysł. Ja też preferuję specjalne prezenty, zamiast standardowej laurki, kwiatka i życzeń. My w tym roku zrobiliśmy dziadkom kalendarze z naszymi zdjęciami na planszach. Dziadkowie byli wniebowzięci, do teraz chwalą się tymi kalendarzami wśród znajomych i rodziny. Jeśli interesuje Was ten temat, to sprawdźcie, jak to wygląda w praktyce: http://www.extrema.com.pl/o,16,40,kalen ... szowe.html

kinga9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2015, 20:48

Re: Dzień dziadka

01 gru 2015, 20:37

Mój dziadek się zdziwi w tym roku bo wysyłamy go na wczasy seniora nad morzem w Primavera. To hotel i SPA w jednym. W ramach pobytu organizowane są zajęcia dla osób w wieku 55+ gdzie będą go szkolić jak o siebie dbać na emeryturze. Masaże i zajęcia z rehabilitantem również się przydadzą dziadkowi. To będzie z pewnością miła niespodzianka dla niego.

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: Dzień dziadka

16 gru 2015, 23:00

[quote="Gruszka94"]Ciekawy pomysł. Ja też preferuję specjalne prezenty, zamiast standardowej laurki, kwiatka i życzeń. My w tym roku zrobiliśmy dziadkom kalendarze z naszymi zdjęciami na planszach. Dziadkowie byli wniebowzięci, do teraz chwalą się tymi kalendarzami wśród znajomych i rodziny. Jeśli interesuje Was ten temat, to sprawdźcie, jak to wygląda w praktyce:

Takie "spersonalizowany kalendarz, to może nawet jest dobry pomysł na prezent. Ale nie musisz go zamawiać w agencji, jak możesz prosto samemu przygotować własny na stronie http://www.pixbook.pl/fotokalendarz

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Dzień dziadka

18 sty 2016, 14:13

Mój to już staruszek i dość schorowany.
Na dzień dziadka w imieniu wnuków zastanawiam się czy mu nie kupić taki ciśnieniomierz senior sanity
Sądzicie, że to dobry prezent? Co wy kupujecie swoim dziadkom?

Kateczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2017, 19:07

Re: Dzień dziadka

17 sty 2017, 03:29

Hejka. Za kilka dni będzie dzień dziadka a ja jeszcze nie kupiłam prezentu. Znajoma rok temu kupiła taką fotoksiążke z colorland i mówi że jej babcia była zadowolona. Patrząc na ofertę znajdującą się na ich stronie przyznam że wygląda to całkiem fajnie. Plusem tej fotoksiążki jest możliwość zaprojektowania jej po swojemu. Piszcie co sądzicie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość