Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Pękające naczynka

20 sty 2015, 12:19

Znam to :/ Wydaje mi się, że wynika to ze skłonności genetycznych bo moja mama też miała z tym problem, a po ciąży doszły jeszcze żylaki... Mi udało się to zwalczyć za pomocą laseroterapii i z tego co się orientowałam to chyba taka najskuteczniejsza metoda. Ja byłam akurat w klinice idealist na chodkiewicza w warszawie. bardzo profesjonalnie zrobili wszystko i na razie pajączków brak :)

thalia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:59

Re: Pękające naczynka

23 sty 2015, 11:54

Pękające naczynka zaczęły u mnie pojawiać się po ciąży:-( Poszłam do dermokonsultantki z apteki Ziko dermo, Porada oczywiście jest darmowa, z uśmiechem doradziła jaki krem mam brać. Aptek tylko na duży plus :-D

Awatar użytkownika
makarska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 04 lut 2015, 12:57

Re: Pękające naczynka

04 lut 2015, 16:31

Czytałam, że takie pękające naczynka u kobiet to wynik działania estrogenów na naczynia włosowate. Dlatego niestety ten problem dotyczy nas częściej niż mężczyzn. Ale są na to oczywiście jakieś zabiegi kosmetyczne - lasery, skleroterapia. Zabiegów jest kilka, ale zeby wybrać ten odpowiedni to trzeba by było sie umówić na jakąś konsultację do lekarza specjalisty.

sarenka11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2015, 10:06

Re: Pękające naczynka

24 cze 2015, 14:54

Porób sobie badania lepiej, a tak na szybko możesz wypróbować http://www.mixa.com.pl/produkty/demakij ... zacy-tonik - mi troszkę pomógł :)

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Pękające naczynka

30 lip 2015, 14:24

Można spróbować zatuszować korektorem .

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Pękające naczynka

03 sie 2015, 06:37

A czy nie lepiej jest wybrać się do dermatologa? Który powinien Wam przypisac odpowiednie leczenie? Sama jestem pacjentką pani Marty Małek , obecnie pracuje w Gdańsku na Marii Curie Skłodowskiej. Tutaj macie kontakt:
http://drmalek.pl/

Świetna pani dermatolog, która powinna Wam zlecic odpowiednie leczenie. Dzięki niej pozbyłam się okropnych blizn potrądzikowych, z którymi walczyłam od lat.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Pękające naczynka

04 sie 2015, 13:05

W przypadku kiedy ewidentnie nie radzisz sobie ze swoją skórą oraz pękającymi naczynkami to również uważam,że dobrą opcją jest wizyta u lekarza dermatologa,który dokładnie ją zbada i doradzi. próbowałaś naturalnych kosmetyków z kolagenem?? To też powinno tutaj pomóc.

ryzana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2015, 12:42

Re: Pękające naczynka

07 sie 2015, 10:24

Zajrzyj do http://www.anlaya.pl/dermatolog/ szczerze polecam, mi bardzo pomogli poprawić stan buzi a miałam taki sam problem ;)

CosmoSPA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2015, 10:56

Re: Pękające naczynka

17 sie 2015, 12:26

Tuszowanie niedoskonałości korektorem to w praktyce tylko oddalenie problemu pękających naczynek i tutaj również jestem za opcją,iż najlepszym wyjściem będzie udać się do dermatologa,oczywiście w grę wchodzą kosmetyki naturalne,bez dodatku chemii- te znajdziesz u nas.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Pękające naczynka

18 sie 2015, 10:54

A myślicie, że to laserowe zamykanie naczynek rzeczywiście coś daje?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość