Awatar użytkownika
Madzisko
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1075
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

Świadectwo kardynała Dziwisza

07 mar 2007, 22:24

Właśnie dotarła do mnie książka Świadectwo kard. Dziwisza. Przeczytałam pierwszy fragment i łzy popłynęły po policzkach. Śmierć Jana Pawła II jest wciąż we mnie żywa. Czy ktoś z Was przeczytał całą książkę, jakie wrażenie na Was zrobiła :?:

Awatar użytkownika
aguśka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:26

14 mar 2007, 16:32

Witam! Również mam tą kasiążkę ale nie zdążyłam jeszcze przeczytać jej całej. Nie jeden raz się już popłakałam, te wspmnienia są tak wzruszające... Niestety trudno będzie mi ją dokończyć bo przymałym dziecku ciężko wygospodarować trochę czasu dla siebie. Myślę ze aby w pełni zrozumieć tą książkę należy ją czytać w całkowitym skupieniu, wtedy możemy całym sercem przeżywać to wszystko o czym pisze kard. Dziwisz.... Pozdrawiam :-)

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Madzisko, mogę polecić Ci jeszcze jedną książkę o Ojcu Świętym- "Kwiatki Jana Pawła 2". Jest ona w całkiem innym tonie niż "Świadectwo". To zabawne anegdoty z życia Ojca Świętego. Bardzo miło się ją czyta.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 sie 2007, 03:50

Madzisko Ja czekam na tą książkę i jak ją "dopadnę" i "pochłonę" to zapodam jakie wrażenia ...hmhm ...nie mogę sie doczekać!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość