dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: jaka brama automatyczna ?

11 kwie 2015, 23:42

Moi rodzice maja taka automatyczna brame i szczerze mogę polecic. To bardzo duze udogodnienie. Problemy sa tylko z momencie jak nie ma pradu, wtedy brama zaczyna wariowac i jesto wtedy trudno wyjechac, szczegolnie jak ktos sie spieszy :)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: jaka brama automatyczna ?

14 sie 2015, 12:47

Mam zepsuta bramę garażową i potrzebuje jak najszybciej nowej, najlepiej na poniedziałek. Brama musi być kupiona w Gdańsku, bo tam mieszkam. Żona wjechała w nią samochodem i niczego nie da się zrobić. Znacie jakieś sklepy, które mają takie bramy? Ja znalazłem tylko http://www.salonyokien.pl/bramy-garazowe.php. Która jest Waszym zdaniem najlepsza?

MartynaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2015, 04:36

Re: jaka brama automatyczna ?

28 paź 2015, 23:12

Zajrzyj na stronę firmową firmy Nice. Oferuje wysokiej jakości automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, automatykę do bram garażowych, akcesoria, piloty, sterowanie radiowe. Firma jest na polskim rynku od 18 lat dostarczając jakościowe produkty.

mpod
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2015, 15:25

Re: jaka brama automatyczna ?

10 lis 2015, 15:45

Warto zamówić automatyczną bramę, to jest naprawdę niesamowita wygoda. Producentów jest bardzo wielu, warto na przykład poradzić się znajomych :)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: jaka brama automatyczna ?

25 mar 2016, 10:05

Pamiętajcie tylko o dobrej jakości wykonania takiej bramy. Naprawdę wierzcie mi, nie ma co w tym zakresie oszczędzać bo prędzej czy później odezwą się tego skutki. Nawet niedawno szukałam dla teścia oferty zamka bramowego na domator.net.pl bo kupił bramę gorszej jakości i pojawił się problem z zamkiem. Konieczna jest jego wymiana ale uniknąłby tego, gdyby nas wcześniej posłuchał i zainwestował w profesjonalną bramę. Dzisiaj nie miałby żadnych problemów.

candi12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:49

Re: jaka brama automatyczna ?

20 gru 2016, 12:59

ja polecam firmę Dragon-Bram http://dragon-bram.pl/ Mają tam duży wybór bram oferują też montaż i poźniejszy serwis więc wydaje się spoko

Ludwika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2021, 22:23

Re: jaka brama automatyczna ?

13 maja 2021, 22:46

Według mnie jeżeli z napędem to tylko z BFT. Mam u siebie i działa już rewelacyjnie przez kilka lat. Dalej szybko, sprawnie i cicho. Bez żadnych awarii nawet w duży mróz. Dostępnych jest wiele modeli wiec spokojnie mozna dobrać odpowiedni do wielkości czy ciężaru bramy

diuna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:21

Re: jaka brama automatyczna ?

25 maja 2021, 17:26

Jak brama automatyczna to też solidne ogrodzenie jak ogrodzenie panelowe systemowe https://www.semmelrock.pl/warto-wiedzie ... elowe-cena. Może być z betonu, ze stali.

Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: jaka brama automatyczna ?

21 cze 2021, 13:24

[quote]Według mnie jeżeli z napędem to tylko z BFT. Mam u siebie i działa już rewelacyjnie przez kilka lat. Dalej szybko, sprawnie i cicho. Bez żadnych awarii nawet w duży mróz. Dostępnych jest wiele modeli wiec spokojnie mozna dobrać odpowiedni do wielkości czy ciężaru bramy[/quote]

Zgadzam się. Od dawna cenię sobie ich napędy, ale ta zima pokazała ich moc. Gdy większość siłowników miała kłopoty, to BFT działał jak gdyby nic się nie działo.

Celestyna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 gru 2021, 20:27

Re: jaka brama automatyczna ?

13 kwie 2022, 20:24

[quote="Vertosix"][quote]Według mnie jeżeli z napędem to tylko z BFT. Mam u siebie i działa już rewelacyjnie przez kilka lat. Dalej szybko, sprawnie i cicho. Bez żadnych awarii nawet w duży mróz. Dostępnych jest wiele modeli wiec spokojnie mozna dobrać odpowiedni do wielkości czy ciężaru bramy[/quote]

Zgadzam się. Od dawna cenię sobie ich napędy, ale ta zima pokazała ich moc. Gdy większość siłowników miała kłopoty, to BFT działał jak gdyby nic się nie działo.[/quote]

Ja również mam napęd z BTF w bramie. Mamy bramę skrzydłową - dużą i ciężką. Najważniejsze to dobranie siłowników do wagi i wielkości bramy. Mamy wtedy gwarancję, że będzie jeździć tak jak trzeba - bez żadnych awarii czy usterek

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość