JJola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:38

Partner w odchudzaniu

13 lut 2015, 13:42

Polecam Wam świetny portal spożywczy oSeller, który rusza już od marca. Posiada on świetne funkcje takie jak:

FUNKCJA „Zdrowy czy nie”, dzięki której dowiesz się, które produkty są zdrowe, neutralne bądź takie, do których musisz podchodzić z umiarem
FUNKCJA „Produkty”, dzięki której dokładnie dowiesz się, co oznaczają dziwne, dla nikogo niezrozumiałe nazwy na etykietach
FUNKCJA „Dietetyk”, dzięki której otrzymasz cotygodniowe, dokładne przepisy ze zdjęciami
FUNKCJA „Porównywarka”, dzięki której będziesz mogła porównać wartości odżywcze, skład, informacje dietetyczne oraz dzienne zapotrzebowanie konkretnych wybranych przez Ciebie produktów

Nic tylko korzystać ;)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Partner w odchudzaniu

17 lut 2015, 15:08

A czy potrzebny jest aż taki portal żeby sobie poradzić z kilogramami ? :) moim zdaniem i bez czegoś takiego człowiek dałby sobie radę o ile oczywiście chce i ma troszkę motywacji.

JJola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:38

Re: Partner w odchudzaniu

17 lut 2015, 15:59

niby tak, ale niestety większość osób nie ma takiego samozaparcia i po krótkim czasie dają za wygraną, zaś taka aplikacja moim zdaniem jest świetnym motywatorem i pomocą. Bardzo podoba mi się ta inicjatywa :)

Kryska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:31

Re: Partner w odchudzaniu

24 lut 2015, 15:13

Ojeeej, świetna inicjatywa! Jestem ciekawa jak to będzie funkcjonowało w rzeczywistości ;)

Zapraszam na mój blog - poradnik żywieniowy - https://poradnikzywieniowy.wordpress.com/ - porady, ciekawostki, zdrowe przepisy, motywacje i inspiracje - wszystko to w jednym miejscu ;)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Partner w odchudzaniu

27 lut 2015, 04:24

O taak...taki portal spożywczy, rzeczywiście byłby świetnym pomysłem dla wszystkich osób, będących na diecie. Dzięki czemuś takiemu odchudzanie musi być o niebo łatwiejsze. Ech, podziwiam osoby, które zrzucają uparcie kolejne zbędne kilogramy. Ja nie potrafię być aż taka rygorystyczna wobec siebie.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość