Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Jaki leżak na taras kupić ?

16 lut 2015, 14:31

Cześć. Chciałabym sobie zamówić w najbliższym czasie jakiś fajny leżak na taras. Jeszcze przed sezonem bo widziałam, że teraz mają na nie lepsze ceny. Może możecie doradzić jaki warto jest kupić? Co jest teraz modne? :)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Jaki leżak na taras kupić ?

16 lut 2015, 17:10

Mi osobiście podobają się meble z technorattanu i taki leżak bym kupiła.
To łoże jest boskie:
Obrazek
Jakbym miała odpowiednio duży taras to od razu bym sobie takie kupiła. szczególnie,że w sklepach internetowych nie jest w takich wysokich cenach. Sama sobie zobacz: http://www.meble.ogrodowe.net/lezaki/l37-technorattan . Z tymi promocjami to również się zgodzę. Trudniej jest kupić coś w dobrej cenie w sezonie.
Pozdrawiam.

mila241
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2017, 21:24

Re: Jaki leżak na taras kupić ?

17 kwie 2017, 21:28

Ja osobiście bardzo polecam leżaki z regulowanym oparciem, na rynku jest takich mnóstwo przeważnie są to artykuły reklamowe ale z doświadczenia wiem że są bardzo wygodne a i zaletą jest jak ktoś chce by wykonać specjalny dla siebie nadruk :) Ja kupiłam leżak na tej stronie: lezakiznadrukiem.eu

milazawisza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2017, 17:35

Re: Jaki leżak na taras kupić ?

14 lip 2017, 17:03

Fajne są takie duże komplety wypoczynkowe na taras albo takie zrobione samodzielnie z palet :) Można naprawdę fajnie i pomysłowo urządzić swój taras. Ja uwielbia spędzać czas na zewnątrz i często przygotowuje różne grille, więc zależało mi, żeby spędzać wieczorne biesiady jak najdłużej, postanowiłam zainwestować w ogrzewanie na taras i sprawdza się świetnie! Dużo takich gadżetów znalazłam np. tu -http://sarmata.pl/promienniki-podczerwieni :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość