agakoza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2015, 14:03

JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

16 lut 2015, 14:43

Jakie polecicie okulary na lato ? Szukam jakichś "masywnych" grubych oprawek. Macie jakieś propozycje ? Znacie sklep gdzie znajdę fajne kształty w przystępnej cenie?

wirina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lut 2015, 13:03

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

17 lut 2015, 13:12

Sklepów nie - ale wciąż modne są tzw. kujonki i raybany :D - więc ja bym w nie inwestowała.
Z drugiej strony nie da się ukryć, że znacznie zmieniają one wygląd twarzy, więc warto się zastanowić czy aby na pewno będą pasować do twojej :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

18 lut 2015, 11:54

Ja stawiam na klasyczne ray bany. W zeszłym roku kupiłam sobie nakrapiane brązowe, w tym poluję na czarne :)

Obrazek

agakoza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2015, 14:03

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

19 lut 2015, 22:20

na pewno chciałabym jakieś lustrzane soczewki, najbardziej niebieskie :) Przyznam szczerze, że chyba zrezygnuje z Raybanów . Mam już jedne i tym razem chciałabym coś nietypowego. Macie jakieś pomysły?

Brunchilda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2015, 12:59

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

17 kwie 2015, 14:20

Modne okulary na ten sezon to takie, w których wyglądasz rewelacyjnie czyli dobrane idealnie do kształtu twarzy :) Ja jestem na etapie szukania i znalazłam tu http://kodano.pl/santino1.html
fajną promocję. A oprawki rewelacyjne i bardzo duży wybór :) . Myślę, że niedługo zajrzę tam jeszcze raz, żeby coś konkretnego wybrać- jeśli nie okulary to soczewki.

Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

20 kwie 2015, 16:47

już tyle sezonów przetrwały i dalej są pożądane, więc to byłby dobry zakup, ja noszę korekcyjne, więc mogę tylko pomarzyć:)

gosiagosia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 04 lis 2013, 12:39

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

10 lip 2015, 13:03

Dla mnie przy wybieraniu okularów przeciwsłonecznych przede wszystkim liczą sie filtry, polaryzacja oraz solidne wykonanie. Wygląd w sprawdzam w drugiej kolejności. Ostatni zakupiony model znalazłam na http://www.kontaktowe.pl/ , mianowicie Andrea Severini Avia , który dodatkowo posiada feksy. Teraz mam pewność, że nie popsuje sobie wzroku i okulary będą mi służyć więcej niż przez jeden sezon.

Awatar użytkownika
littleBUNNY
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2015, 18:19

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

06 paź 2015, 23:47

Ja to mam hopla wręcz na punkcie fajnych, markowych okularów. I czatuję jutro na otwarcie Stokki w Toruniu. To będzie ich drugi salon już, mają też sklep internetowy, ale ja jednak wolę połazić i "powęszyć", poczatować na jakieś okazje, wszystko wziąć do ręki i dokładnie obejrzeć :ico_brawa_01: . Po prostu uwielbiam zakupy :ico_urodzinki:. Możecie sobie zobaczyć ich sklepy na ich profilu chociażby (https://www.facebook.com/stokkipolska). Jest tam też adres sklepu www. No i właśnie oni mają duży wybór okularów, Nike'a, Ray Bana, Lacoste'a, Calvina Kleina, Diesela i innych. A ceny są naprawdę atrakcyjne, bo 70% obniżone w stosunku do cen regularnych :).

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

07 paź 2015, 13:15

Moda swoją droga,natomiast ja w pierwszej kolejności radziłabym postawić na jakość wykonania oraz wygodę danych okularów,w końcu nawet teraz kiedy mamy jesień,to nosimy je bardzo często podczas słonecznych dni.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: JAKIE OKULARY MODNE NA TEN SEZON ?

23 paź 2015, 07:28

ja w tym roku trochę zaszalałam i kupiłam sobie droższe okulary przeciwsłoneczne. KOnkretnie Miu Miu. Ale powiem Wam,ze jestem bardzo zadowolona bo są świetnie wykonane a jakość widzenia zdecydowanie lepsza .Zresztą gdzieś ostatnio wyczytałam,że nie powinno się nosić tych tanich okularów ze sklepów po 20 zł bo mogą uszkodzić wzrok ( nie posiadają odpowiednich filtrów) a te ze sklepu już tak.
Zobaczcie sobie same:
http://aurore.pl/c/5677/miu-miu-damskie ... eczne.html
Mam ten model:
Obrazek

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość