stolinka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 17 gru 2014, 17:31

wasze ulubione kosmetyki?

24 lut 2015, 17:50

jakie macie kosmetyczne hity w swoich szafkach? Dla mnie nr 1 jest krem sensilis upgrade - świetnie działa na moje pierwsze zmarszczki. Bardzo lubię też algi morskie - robię z nich maseczki? A Wy? bez jakich kosmetyków byście nie przeżyły?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wasze ulubione kosmetyki?

04 mar 2015, 13:56

Jeżeli chodzi o te dobre i skuteczne kosmetyki do pielęgnacji naszej cery i ciała to polecam również kolagen- naprawde działa,a szeroki wybór można znaleźć na naszej stronie Lagenko,zapraszamy serdecznie.

Kryska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:31

Re: wasze ulubione kosmetyki?

12 mar 2015, 12:25

Pewnie, że mam! Moimi hitami są: podkład Revlon, tusz do rzęs Eveline, henna proszkowa anna hornung, bronzer, oraz oliwka do ciała Alterra ;)

Medfora
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2015, 13:03

Re: wasze ulubione kosmetyki?

15 mar 2015, 13:08

Cześć dziewczyny! :) Ja wam mogę polecić chociażby markę http://goldenrose.pl/ jest ona znana w Polsce od dziesięciu lat, o jakości mogłyśmy się przekonać na przestrzeni tychże lat. Ich puder mineralny otrzymał brązową nagrodę w konkursie na najlepszy produkt w 2014 roku, wybrany został oczywiście przez konsumentów. Sama sprawdziłam i się zachwyciłam, polecam :)

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: wasze ulubione kosmetyki?

17 mar 2015, 22:10

Obecnie moim numerem 1 jest maska do włosów Kallos :)

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: wasze ulubione kosmetyki?

18 mar 2015, 11:20

Mam bardziej swoje ulubione perfumy niż kosmetyki,ale jeżeli juz coś wyróżniamy to z pewnością będą to kosmetyki naturalne do pielęgnacji skóry plus masło organiczne,które znakomicie nawilża.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: wasze ulubione kosmetyki?

19 mar 2015, 10:29

Znam tą maskę do włosów, jest super :) ja lubię jeszcze kupować perfumy w rozlewniach. Wystarczy kupić butelki na perfumy hurtem z Mistral-Poland i można co tydzień pachnieć inaczej :)

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: wasze ulubione kosmetyki?

23 mar 2015, 20:45

Jak wypomniałam mężowi, że mojej mamie kupił krem Vichy Liftactive Supreme (pisałam o tym w innym wątku) a mi dawno kosmetyku nie kupił a ja przecież też mam już malutkie zmarszczki to sprezentował mi też taki sam. Nie wiedziałam czy :ico_nerwusek: czy :ico_sorki:
Ale kurcze jestem zadowolona. Krem się super wchłania i jest wydajny - stosuję go regularnie od tygodnia a ledwo widać, że go napoczęłam.
Może to śmieszne ale razem z mamą wymieniamy się opiniami na jego temat -

EsencjaPerfum
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2015, 15:08

Re: wasze ulubione kosmetyki?

25 mar 2015, 15:28

Coraz częściej słyszę pozytywne opinie na temat tego kremu,wiec w sumie chyba sama się skusze i zobaczę czy faktycznie jest skuteczny. Poza tym nie posiadam jednego kosmetyku który byłby absolutnie najlepszy,jest ich kilka.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: wasze ulubione kosmetyki?

26 mar 2015, 13:36

Z kosmetycznych fajnych i sprawdzonych rzeczy to u mnie Idealia pod oczy się genialnie sprawdza. Niestety mam to genetycznie, ale przy zmęczeniu wyglądam jakby mi ktos podbił oczy. Tu mnie zaskoczyło, bo na tyle odżywia i nawilża, że cienie się zmniejszyły do tego stopnia, że bez problemu tuszuje je korektorem.

Obrazek

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość