stobejczyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2013, 01:11

Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

04 mar 2015, 03:01

Mam pytanie, jak kontrolujecie koszty rozmów telefonicznych Waszych dzieci? Ja nie chciałam dzieciom kupować telefonów na abonament. Uznałam, że telefon na kartę skłania do oszczędzania kosztów telefonu. Zainstalowałam na swoim telefonie praktyczną aplikację http://mpotwor.pl/ mPotwora możesz pobrać na telefon z systemem: Android, iOS i Windows Phone. Pozwala na zasilenie wybranych numerów telefonów, nie trzeba iść fizycznie do sklepu, kupować zdrapek, kodów... No i co ważne zawsze wiem komi ile zasilam konto.

blspc
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2015, 12:57

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

09 mar 2015, 13:00

Mają abonament o określonej kwocie, jak przekroczą to płacą ze swoich i tyle.

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

18 mar 2015, 09:07

Najlepiej jeżeli będzie to telefon na kartę,po wykorzystaniu limitu dziecko nie wydzwoni więcej i nie nabije dużego rachunku,uważam to za dobrą opcję.

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

05 maja 2015, 20:39

Telefon na kartę to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Dzieci nie będą w stanie przekroczyć określonego limitu i będą również musiały się nauczyć gospodarować pieniędzmi. Poza tym są dostępne różne pakiety, dzięki czemu można obniżyć koszty połączeń czy wiadomości. Ale na pewno daje to większą kontrolę nad kosztami związanymi z utrzymaniem telefonu.

safman
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:33

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

22 maja 2015, 14:37

Moje dzieciaki też mają na kartę.

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

29 cze 2015, 16:14

Znam to z własnego doświadczenia i również uważam,ze najlepsza kontrola wydatków na telefon dziecka to opcja na kartę,wtedy nie ma żadnego problemu z wysokimi rachunkami.

Awatar użytkownika
elkaama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2015, 19:16

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

18 lis 2015, 15:01

Ja mojemu synowi dałam stary ale sprawny telefon, numer na kartę i włączyłam usługę dzięki któremu ważność konta przedłuża się o rok za każdym doładowaniem. Wg mnie nie ma co się wpakować w abonament dla tak małego dziecka. Doładowuję mu raz na jakiś czas po 10 zł i mu wystarcza. Akurat telefon to dobra rzecz dla dziecka (ale najlepiej taki zwykły). Dla mnie to jest akurat super rozwiązanie, że dziecko ma telefon przy sobie, bo na przykład syn bardzo dużo spędza czasu poza domem z kolegami i w każdej chwili mogę się dowiedzieć gdzie jest.

Awatar użytkownika
busola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2016, 15:09

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

10 maja 2016, 15:17

też uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest telefon na kartę

migotka35
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2016, 09:34

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

12 maja 2016, 09:44

my całą rodzinką właśnie przeszliśmy na abonament t-mobile, bo faktycznie bez tych dodatkowych dopłat jest i opłaca się najbardziej, a obeszliśmy większość operatorów. Z abonamentem u córki nie mamy żadnych problemów już :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Jak kontrolujecie koszt telefonu dzieci

16 maja 2016, 12:03

Też byłabym za telefonem na kartę, szczególnie gdy są to nieco młodsze dzieci. Ja sama jak byłam jeszcze w wieku młodzieżowym dostałam od mamy telefon na kartę i tyle wygadałam i le miałam na karcie, dopiero potem dostałam na abonament, a wcześniej oczywiście trzeba było wszystko obgadać. Jak ma się rozsądne dziecko z głową na karku nie powinno być problemu.

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość