minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: kantor internetowy

10 mar 2015, 10:54

ja raz wymieniałam kasę w Liderze walut. poszłó szybko i "bezboleśnie" takie internetowe kantory są bardzo wygodne zwłaszcza jak sie nie mieszka w mieście - wiadomo, że na wsi kantorów nie ma :) a potrzebujesz wymienić pieniądze. nie trzeba specjalnie się fatygować

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: kantor internetowy

20 mar 2015, 17:36

Dla mnie jest to bardzo wygodne. Najlepsze jest to, że masz stały podgląd do aktualnego kursu waluty :) To jest znacznie lepsze niż kantor stacjonarny :) Ja będę w kwietniu wyjeżdżać do stanów na tydzien i już rozglądam się za fajnym kursem dolara. Na http://www.karmelickakantor.pl/ znalazłam atrakcyjny kurs i zamierzam tam kupić pieniądze na wyjazd :)

Muzyczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:29

Re: kantor internetowy

06 maja 2015, 14:22

Wymieniając pieniądze w kantorze internetowym warto mieć dobre konto walutowe. Takie, które pozwoli idealnie zarządzać pieniędzmi tam zgromadzonymi. I warto wiedzieć które konta są najlepsze. Tutaj http://bankowe-konta.info/walutowe/ jest świetne zestawienie kont walutowych. Można bez problemu porównać i wybrać idealne dla nas.

koszulaula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 13:15

Re: kantor internetowy

23 cze 2015, 13:33

Kantor jest dobra sprawą - moja mam mieszka w Wielkiej Brytanii, ja założyłam sobie konto walutowe w banku, więc kiedy prześle mi funciaki, to przepuszczam je przez kantor walutowy https://internetowykantor.pl/kursy-walut/ i przelewam złotówki. Wybrałam ten, bo jest najstarszy i wydaje się być najsolidniejszym. Dzięki internetowemu kantorowi oszczędzam sobie trochę kasy i biegania po mieście.

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: kantor internetowy

26 cze 2015, 10:53

chciałam dopytać o tego Lidera - ile się czeka na wymianę pieniędzy , tak mniej więcej?

minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: kantor internetowy

30 cze 2015, 10:43

chciałam dopytać o tego Lidera - ile się czeka na wymianę pieniędzy , tak mniej więcej?
Jak wymieniam na Liderze to tak zazwyczaj po kilkunastu minutach mam już środki na koncie, czasami jest to pół godziny, ale ogólnie bardzo sprawnie. Wiesz, tam przelew wykonujesz w ramach tego samego banku, wiec księgowanie jest natychmiastowe :)

Kondiss1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2015, 10:23

Re: kantor internetowy

15 lip 2015, 10:26

Ja teraz tylko i wyłączenie korzystam z kantorów internetowych moim faworytem jest... Takie kantory mają zdecydowanie lepsze kursy od tych stacjonarnych, są bezpieczniejsze nie trzeba chodzić z dużą ilością gotówki po mieście, no i pieniądze wymienisz w każdym miejscu świecie, niezależnie od tego gdzie przebywasz. Jest to bardzo dobre rozwiązanie z którego korzysta co raz więcej osób i wcale się nie dziwię.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2017, 11:46 przez Kondiss1, łącznie zmieniany 2 razy.

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: kantor internetowy

29 gru 2015, 10:46

A strona takiego kantoru to chyba musi być dostępna w kilku językach prawda? Jeśli chcesz się skontaktować z biurem tłumaczeń, to możesz to zrobić na tej stronie - http://www.tlumaczonline.info.pl/o-nas-i-kontakt.

Awatar użytkownika
ZrKaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2016, 21:14

Re: kantor internetowy

08 mar 2016, 13:01

Słyszałam o niej. Zgadzam się z tobą.

dmal
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 mar 2016, 19:00

Re: kantor internetowy

21 mar 2016, 19:17

Nie ma czego się obawiać. Kantory internetowe są nie tylko wygodne, ale również bardzo bezpieczne!

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość