Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Książkowe nowości

12 mar 2015, 15:55

Jest wątek o ulubionych książkach, ale o tych najnowszych nie ma :) możecie polecić jakieś ciekawe książkowe nowości?
Ja ostatnio czytałam "małą zagładę" Anny Janko, mocna, poruszająca książka.
Teraz zamówiłam "Zieloną wyspę" Ostachowicza i dziś mają przysłać, fabuła jest zachęcająca:
Bezludna wyspa. Raj w wersji all inclusive dla singla. Samotność, cisza, krajobraz jak z katalogu – oferta biura podróży wydawała się idealna. Dla Magdy te wakacje miały być odskocznią od niesatysfakcjonującej codzienności u boku bogatego męża. Zamiast wymarzonej i dobrze opłaconej samotni dostała jednak towarzystwo tajemniczego mężczyzny. Kim jest nieznajomy? Skąd wziął się na wyspie? Co wydarzy się między nim a Magdą?

tego autora czytałam juz "noc żywych żydów", swietna, wiec jesli nie obniżył lotów powinno być ciekawie :) jak przeczytam podziele sie wrazeniami :) a u Was co na tapecie?

mirra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 mar 2015, 10:42

Re: Książkowe nowości

13 mar 2015, 11:25

ja teraz łączę przyjemne z pożytecznym i dla Starszaka próbuje szukać ciekawych książek, takich już dla 6-latka, ale już nie bardzo infantylnych (bo ich efekt jest taki, że nie chciał czytać w ogóle). Skusiliśmy się pozytywną recenzją ( http://xiegarnia.pl/recenzje/historyjka-na-minute/) na "Historyjki na raz". Jesteśmy po lekturze trzech i muszę przyznać, że nawet na mnie robią wrażenie - są pisane zwięzłym, prostym językiem, ale mają głęboki sens i zostają w głowie - nawet mi. Etykietka "książka dla dzieci" jest zatem trochę zwodnicza, na moje to idealna lektura dla całej rodziny, wszystkich pokoleń :) a ich objętość jest taka, że nawet wymówka zmęczenia nie pomoże :P

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Książkowe nowości

18 mar 2015, 17:30

Jest wątek o ulubionych książkach, ale o tych najnowszych nie ma :) możecie polecić jakieś ciekawe książkowe nowości?
Ja ostatnio czytałam "małą zagładę" Anny Janko, mocna, poruszająca książka.
Teraz zamówiłam "Zieloną wyspę" Ostachowicza i dziś mają przysłać, fabuła jest zachęcająca:
Bezludna wyspa. Raj w wersji all inclusive dla singla. Samotność, cisza, krajobraz jak z katalogu – oferta biura podróży wydawała się idealna. Dla Magdy te wakacje miały być odskocznią od niesatysfakcjonującej codzienności u boku bogatego męża. Zamiast wymarzonej i dobrze opłaconej samotni dostała jednak towarzystwo tajemniczego mężczyzny. Kim jest nieznajomy? Skąd wziął się na wyspie? Co wydarzy się między nim a Magdą?

tego autora czytałam juz "noc żywych żydów", swietna, wiec jesli nie obniżył lotów powinno być ciekawie :) jak przeczytam podziele sie wrazeniami :) a u Was co na tapecie?
Ogladałam wywiad z Ostachowiczm, zaintrygowała mnie ta jego wyspa. U mnie na tapecie akurat poradnik Rotkielowej a potem czeka bio Tymańskiego. Albo jeszcze wyspa po drodze, jak się trafi jakaś promo. ;)

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Książkowe nowości

20 mar 2015, 15:38

Ostatnio dorwałam ksiązkę "Szyfr" w Matrasie, autor: Mai Jia, to sa moje kilmaty, horror, kryminał, troche gry psychologicznej i dużo myślenia podczas czytania. Udało mi się ją dosta jeszcze na przedsprzedaży w Matrasie http://www.matras.pl/szyfr.html Podobno
jedna z najlepiej sprzedających się chińskich powieści
O, chyba się skuszę :)

Labusz
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 14 sty 2014, 16:04

Re: Książkowe nowości

20 mar 2015, 18:03

Szpilunia w sobote o 18 chyba na TVN 24 będzie z nim wywiad w Xsiegarni (Filip Łobodzinski tam prowadzi) i będzie tez o najnowszej książce Ostachowicza.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Książkowe nowości

21 mar 2015, 00:24

Co do nowości książkowych to można wygrać kryminał, miał dwa dni temu premierę http://naobcasach.pl/zgarnij-premierowy ... hel-bussi/
Nie czytałam co prawda pierwszych dwóch książek tego autora, ale zapowiada się mega ciekawie! Ktoś czytał może?

BonaHasek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:58

Re: Książkowe nowości

22 mar 2015, 15:06

A czytał już ktoś może nowego Dukaja?

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Książkowe nowości

24 mar 2015, 12:53

Szpilunia w sobote o 18 chyba na TVN 24 będzie z nim wywiad w Xsiegarni (Filip Łobodzinski tam prowadzi) i będzie tez o najnowszej książce Ostachowicza.
Znalazłam w sieci, nabrałam ochoty zamówiona, pojutrze odbiór ;)

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Książkowe nowości

24 mar 2015, 15:35

Szpilunia w sobote o 18 chyba na TVN 24 będzie z nim wywiad w Xsiegarni (Filip Łobodzinski tam prowadzi) i będzie tez o najnowszej książce Ostachowicza.
Znalazłam w sieci, nabrałam ochoty zamówiona, pojutrze odbiór ;)
a gdzie znalazłas? bo grzebie i nie moge w sieci wygrzebać :ico_zly:

Innna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2015, 12:28

Re: Książkowe nowości

25 mar 2015, 12:51

Hej. Ciekawe książki polecacie i podejrzewam, że kilka z nich znajdzie się na mojej liście "do przeczytania". Ogólnie bardzo lubię też korzystać z serwisu Lubimy Czytać - po dodaniu swoich ulubionych ksiażek otrzymujemy rekomendacje co może nam się spodobać.
Z innej beczki - czytacie ksiażki w wersji papierowej czy na czytniku. Zastanawiam się nad zakupem Kindla i sama nie wiem czy mi to będzie odpowiadało.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość