veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Jaki odświeżacz polecacie?

18 mar 2015, 00:52

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone odświeżacze? Uwielbiam oczywiście naszego kota, zmieniamy mu regularnie żwirek, ale ja mam naprawdę czuły nos i jestem na tym punkcie przeczulona, żeby ktoś nie poczuł kuwety jak wchodzi do naszego mieszkania. Jaki odświeżacz polecacie? Chodzi mi o to, żeby tak "trwał" dyskretnie w powietrzu, wiecie co mam na myśli?

Marta80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2015, 19:58

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

19 mar 2015, 20:17

Kupiłam wczoraj pachnące patyczki Air Wick -z seri LIFE SCENTS- Spacer po Karaibskiej plaży żeby sprawdzić jak pachną i czy zapach utrzymuje się długu.
Opakowanie jest bardzo ładne a patyczki ratanowe delikatnie rozpraszają zapach w sypialni. Zastanawiam się już który kupie następnym razem :-)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

19 mar 2015, 21:31

Nie wiem jak się sprawdzą patyczki do tego czego potrzebuję, ale mogę je wziąć po uwagę do sypialni, jeśli miałabym jeszcze coś o tym samym zapachu. Nie wiesz czy mają coś takiego też w automacie? Mam na myśli taki czasowy, który psika co jakiś czas albo ma czujnik ruchu.

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

22 mar 2015, 20:18

Mają ;) Ja mam aktualnie deszczową świeżość lasów Amazonii, tyle ze w białym opakowaniu bo po poprzednim zapachu ;) Ale zapach bardzo fajny, przez to że zapach jest wielowarstwowy to nie pachnie cały czas tak samo więc się nie przyzwyczajamy tak szybko jak do zwykłego zapachu.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

23 mar 2015, 23:54

Używałam odświeżaczy tej firmy, ale raczej takich olejków do kontaktu. Jakie to są te patyczki?

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

26 mar 2015, 12:56

Ja używam patyczków z Air Wick. wyglądają tak :)
Obrazek

Ja mam własnie ten zapach ze zdjęcia. Wyglądają mega elegancko, zatem idealnie wkomponują się w półki.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

29 mar 2015, 20:44

patyczki królują i u mnie ;)
Obrazek
Lubię odświeżacze w takiej formie, bo są bardzo dyskretne i nie rzucają się w oczy, a pachną cudnie :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

29 mar 2015, 22:51

Ależ one estetycznie wyglądają! No dobra, przekonałaś mnie. :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

29 mar 2015, 23:59

Nie spodziewałam się, że to tak fajnie wygląda. W prawdzie niedawno kupiłam mojego do kontaktu, więc jeszcze dużo czasu minie zanim mi się skończy, ale jak znajde te patyczki to sobie kupię. Genialna ozdoba, a jak zapach ma tak intensywny i wydajny jak olejek to ja się na to piszę. Ciekawe czy to Air Wick ma jeszcze inne formy o których nie wiem :)

Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: Jaki odświeżacz polecacie?

02 maja 2015, 15:23

Coolka możesz sobie poczytać o dyfuzorach - http://homearoma.pl/pl/c/Scent-Playery-dyfuzory/131 też mają bardzo fajny design, a na pewno ich możliwości są dużo większe. Siostra coś takiego kupiła i naprawdę bardzo fajny klimat panuje w mieszkaniu, tym bardziej, że można to kontrolować w jaki sposób zapach ma się rozchodzić. Ogólnie home aroma ma bardzo dobre pod względem jakości produkty, dlatego warto wypróbować, bo niestety, ale te wszystkie marketowe bardzo często po wyjściu ze sklepu przestają pachnieć.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość