jeanie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2015, 09:51

orbitrek - warto kupić...?

30 mar 2015, 09:54

hej wam, chce podpytac o cwiczonka na orbitreku bo zastanawiam sie nad zakupem:)
no wiec, moim najwiekszym kompleksem sa uda wiec to je glownie bym chciala wyszczuplic i wyrzezbic, bo teraz jak patrze w lustro widze doslownie dwie parówki:p
oprocz tego chcialabym tez schudnac z brzucha - nie mam jakiejs wielkiej opony i nie jest to dla mnie duzy problem, ale chcialabym miec brzuszek idealnie plaski

Flora20
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2014, 17:48

Re: orbitrek - warto kupić...?

30 mar 2015, 14:33

znam ten ból jesli chodzi o uda, ja niestety mam figurę gruszki więc problem jest podobny - szczupła gora i problematyczny dół… Na nogi na pewno orbitrek byłby super, ale na brzuch chyba będziesz musiała coś innego wykombinować

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: orbitrek - warto kupić...?

31 mar 2015, 09:27

Trening na orbitreku jest doskonałą metodą wymodelowanie nóg oraz pośladków, ale również - z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę - górnej partii ciała. Należy pamiętać, że tłuszcz nie spala się miejscowo, wyszczuplenie brzucha jest więc możliwe do osiągnięcia dzięki treningom aerobowym na orbitreku, bieżni czy rowerku. Jeśli oprócz tego chciałabyś wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie, to warto do swojego cyklu treningowego wprowadzić ćwiczenia siłowe.

jeanie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2015, 09:51

Re: orbitrek - warto kupić...?

31 mar 2015, 14:15

ooo, super, dzięki za wyjaśnienia:D :ico_sorki:
czyli wygląda na to, że orbi jednak się do moich celów nada. czy w takim razie mogłabym prosić o pomoc co mam wybrac? nie chcę kupić bubla, ani też przepłacić multum pieniędzy za samą markę, szukam czegoś tak za maks tysiąc

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: orbitrek - warto kupić...?

01 kwie 2015, 10:19

W podanym zakresie cenowym mogę zaproponować Ci np. model SG-511e Thunder marki Sapphire. Posiada wbudowany pulsometr, 8-kilogramowe koło zamachowe i dodatkowe wyciszenie konstrukcji, zapewniające cichy i przyjemny trening.

Flora20
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2014, 17:48

Re: orbitrek - warto kupić...?

03 kwie 2015, 09:42

ja od siebie tylko wtrącę żebyś przypadkiem nie kupowała w supermarkecie, raz się skusiłam i nigdy więcej :/ kupiłam rowerek żeby te moje udziska jakoś “rozjeździć” i po miesiącu treningów 2-3 razy w tygodniu zaczał się dosłownie sypać

jeanie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2015, 09:51

Re: orbitrek - warto kupić...?

08 kwie 2015, 13:29

wezmę sobie wasze sugestie pod uwagę,dzięki!:D zapędzę chłopaka do zamawiania sprzętu, bo ja jestem w tym zielona kompletnie. Btw, o co chodzi z tym kolem zamachowym? to 8kg ma tam jakies znaczenie..?
macie jakieś pomysły jak ten mój brzuch jeszcze doadtkowo wzmocnic, oprocz cwiczonek na orbitreku? chetnie tez poslycham jeszcze innych wypowiedzi, jak się innym cwiczy na orbitreku i czy są zadowoleni:))

karolinka428
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2015, 11:50

Re: orbitrek - warto kupić...?

08 kwie 2015, 13:56

Owszem warto, jednak musi być to sprzęt dobrej klasy. Niestety to kosztuje. Nie kupuj tanich tandet, bo będziesz miała z nimi więcej problemu niż przyjemności. Jednak przed zakupem przeanalizuj, czy na pewno będziesz z niego często korzystać, bowiem szkoda aby stał się drogim "wieszakiem" na ubrania. Może lepiej kupić karnet na siłownię?

karola25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2015, 13:40

Re: orbitrek - warto kupić...?

08 kwie 2015, 14:03

Jasne, że warto! ja swój zakupiłam około miesiąc temu i codziennie sobie robie po 5km :) super przyjemnie się ćwiczy i nawet się nie nudzi :)

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: orbitrek - warto kupić...?

09 kwie 2015, 12:57

Waga koła zamachowego wpływa na płynność i efektywność treningu. Przy wyborze orbitreka warto kierować się właśnie tym parametrem i w zaplanowanym przez siebie budżecie wybierać model z jak najcięższym kołem.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość