Italia90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2015, 11:48

Posiłki bezglutenowe a odchudzanie.

07 kwie 2015, 12:09

Mogę Wam powiedzieć, że na podstawie własnych doświadczeń doszłam do wniosku, że produkty bezglutenowe przyczyniają się do skutecznego odchudzania. I do tego jak smakują !!! ;) Polecam produkty firmy Italia bez glutenu .

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Posiłki bezglutenowe a odchudzanie.

14 kwie 2015, 15:49

Jakoś nie jestem przekonana.

ferfocelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2015, 15:08

Re: Posiłki bezglutenowe a odchudzanie.

16 kwie 2015, 15:14

Nie jem glutenu już od pół roku, ale ze względów zdrowotnych nie mody/kaprysu i muszę powiedzieć, że schudłam przez te pół roku ponad 5kg, chociaż wcale nie planowałam. Jem dużo mięsa, owoców, warzyw oraz bezglutenowych produktów z kukurydzy, kaszy itp. Jestem zdrowa, wyniki krwi w normie ;)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Posiłki bezglutenowe a odchudzanie.

19 kwie 2015, 10:25

Wydaje mi się, że to już zbieg okoliczności jednak. Nie sądzę aby bezglutenowa dieta była odchudzająca. Może wyeliminowałyście produkty niektóre, które jednocześnie były bardzo kaloryczne. A 5 kg w rok czy to może być wyznacznik potwierdzający?

Kamilla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2015, 00:04

Re: Posiłki bezglutenowe a odchudzanie.

21 kwie 2015, 00:32

Olejcie to, jedna wielka ściema koncernów farmaceutycznych, nie ma żadnych sensownych badań niesponsorowanych, w których gluten miałby złe recenzje, ta substancja nie ma żadnego wpływu na odchudzanie czy zdrowie

Patrycja88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2015, 01:27

Re: Posiłki bezglutenowe a odchudzanie.

02 maja 2015, 02:53

Wiadomo, że te wszystkie cudowne diety to lipa. Jak nas gluten nie zabił przez 10 tys. lat jedzenia pszenicy to i teraz nie da nam rady. :-) Pojedyncze przypadki skuteczności świadczą jedynie o tych przypadkach. Ale nie ma co potępiać w czambuł takich diet. Pomagają zmienić nawyki żywieniowe. A odejście od fast foodów to podstawa. Sama na fali takich mód kupiłam tutaj wyciskarkę i młynek do zboża. I nawet często używam. :-)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Posiłki bezglutenowe a odchudzanie.

16 cze 2015, 12:42

A jak się taki młody jęczmień spożywa?

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość