Awatar użytkownika
Larrout
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2015, 16:02

Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

09 kwie 2015, 16:07

Doszły do mnie wczoraj dwa żele do hybryd. Semilac Base i Semilac Top. Mam następujące pytanie. Czy jeżeli nałożę bazę Semilac na pazurki to czy mogę pomalować je zwykłym lakierem czy musi być hybrydowy? :-)

dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

09 kwie 2015, 22:24

ja kupiłam sobie jakis czas temu zestaw do hybryd ale nie jestem z niego zadowolona. Z palców lakier dosyc szybko odpryskuje. U mnie Lepiej sprawdza sie na stopach. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Larrout
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2015, 16:02

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

10 kwie 2015, 17:31

No tak, tylko żele hybrydowe trzeba umieć nakładać na paznokieć. Moja kuzynka uczyła się cały miesiąc poprawnie nakładać hybrydę aż w końcu żele trzymały się na pazurkach idealnie ;)

dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

11 kwie 2015, 21:57

to fakt. nałożenie samemu nie jest proste :) tyle ze niestety u profesjonalistki dosyc drogie. No nic popróbuje jeszcze trochę moze dojdę do wprawy :)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

01 wrz 2015, 15:26

Wolę lakiery hybrydowe, bo ładniej wyglądają i u mnie są trwalsze. Moim faworytem jeśli chodzi o lakiery hybrydowe jest http://www.ezebra.pl/product-pol-24339- ... S-020.html. Wspaniały kolor, długo się trzyma, nie odpryskuje.

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

27 wrz 2015, 22:11

Lakier hybrydowy swoje właściwości uwalnia pod lampą UV. Także, jeśli nałożysz bez utwardzania to będzie tak jak zwykły lakier.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

09 paź 2015, 12:24

A czy lakier hybrydowy w ogóle utwardzi się bez użycia lampy? Dotychczas sądziłam, że nie...
Manicure hybrydowy robiłam tylko u kosmetyczki, w domowym zaciszu natomiast używam dobrych trwałych lakierów (głownie China Glaze do kupienia w http://www.secretnails.pl). Lakier w dobrym stanie trzyma się tydzień. Przy sporej ilość prac domowych i częstym moczeniu rąk ściera się tylko minimalnie krawędź co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem. Bez pękania, odprysków a przyznaję, że paznokci nie oszczędzam.

meluzynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 19 paź 2015, 10:40

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

07 cze 2016, 11:46

Ja chce zacząć nakładać sobie hybrydę w domu i chciałam Was spytać o jakaś sensowną lampę na start. Co do lakierów to myślałam o Semilac i też mam pytanie czy te poszczególne linie/kolekcje stąd: http://semilac.pl/pl/141-lakiery-hybrydowe-7-ml się czymś między sobą różnią czy chodzi tylko o kolory.

Samisa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2016, 07:41

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

09 cze 2016, 12:49

Ja też lubię hybrydy bo one są trwalsze.

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

22 lip 2016, 11:00

W mojej opinii najlepsze lakiery hybrydowe ma Indigo Nails. I mówię to z przekonaniem, bo stosuję je od jakiegoś czasu. Trwałe, w dobrej cenie, o fajnej konsystencji. Wybór jak widać https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html mają ogromny. Stylizacja paznokci hybrydowych z ich produktami jest bardzo prosta, bo nie spływają (a i na takie trafiałam). No i mają bardzo fajne produkty, dzięki którym można uzyskać holo effect, mirror effect itp.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość