domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: nie moge zajść w ciążę

13 kwie 2015, 11:37

Chodzi ci o kalendarz dni plodnych? te dni możesz sobie je sprawdzić online np tu http://dniplodne.schorzenia.info/
tam wpisujesz date ostatniej miesiączki, odległość między okresami, długość trwania ostatniego i ci podaje dni w których masz największe prawdopodobienstwo zajścia w ciąże. powodzenia

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: nie moge zajść w ciążę

28 wrz 2015, 07:50

Oczywiscie,że są. Nie każda para od razu na samym początku zachodzi w ciążę.Czasami trzeba się naprawdę długo postarać i dopiero wtedy jesteś w stanie zajść w ciążę. Jeśli jednak długo się staracie to nie uważasz,że powinnaś to skonsultować z lekarzem? Ten zrobi Ci odpowiednie badania oraz powie w czym jest problem. Tyczy się to Ciebie jak i meżą bo bardzo często to on ma słabe plemniki.
Aktualnie bardzo szczegłową diagnostykę w dziedzinie niepłodności kobiet prowadzi Invimed
http://www.invimed.pl/diagnostyka-kobiet

Mają swoje kliniki w kilku wiekszych miastach. Dzięki nim w zasadzie jestem mamą.

Ivita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2016, 12:55

Re: nie moge zajść w ciążę

14 mar 2016, 14:42

Przede wszystkim nie należy się poddawać,tylko dalej próbować,oczywiście w dni płodne będzie największa szansa na zajście w ciąże,a jeżeli masz wątpliwości co do stanu zdrowia swojego lub partnera,to warto też przebadać sie tak aby mieć wewnętrzny spokój.

Awatar użytkownika
RevelkoveLove
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2016, 07:40

Re: nie moge zajść w ciążę

25 cze 2016, 08:09

Najważniejsze, to wykonanie odpowiednich badań, bo przyczyn może być wiele, ale nalezy szukać ich źródła.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

23 lut 2017, 17:00

podobno jak po 2 latach starań nie uda się zajść w ciąże to można zacząć się leczyć na niepłodność, próbujcie dalej bez stresu na spokojnie, czasami im bardziej chcemy tym bardziej nie wychodzi, jak to w życiu.

creepinuavxi1971
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 30 maja 2016, 11:06

Re: nie moge zajść w ciążę

27 mar 2017, 22:39

podobno jak po 2 latach starań nie uda się zajść w ciąże to można zacząć się leczyć na niepłodność, próbujcie dalej bez stresu na spokojnie, czasami im bardziej chcemy tym bardziej nie wychodzi, jak to w życiu.
My z mężem poddaliśmy się już po roku. Próbowaliśmy naprawdę wszystkiego!
Udaliśmy się do specjalistycznej kliniki, jesteśmy ze Śląska, więc wybór padł na http://serafinclinic.pl/leczenie-nieplodnosci/
Oferta wyglądała bardzo zachęcająco i profesjonalnie. Co mogę powiedzieć? Za miesiąc mam zaplanowany poród :)
Nie męcz się, jeśli potrzebujesz pomocy, to raz dwa do specjalisty!

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

12 paź 2017, 15:51

jeśli po 2 latach starania nie pojawi się dziecko to można zaczac leczenie bezpłodności, u Nas jakoś szybko poszło od momentu kiedy zdecydowaliśmy się an dziecko dało się po 3 miesiącach, ale nie robiliśmy niczego szczególnego, ja dbałam o siebie, brałam kwas foliowy, trochę się ruszałam ale w granicach rozsądku i wszystko poszło jak trzeba.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

16 paź 2017, 16:36

im człowiek bardziej się spina tym gorzej wychodzi, ja wrzuciłam na luz, nie stresowałam się brałąm kwas foliowy, przeszłam na zdrowszą dietę i jakoś poszło :)

Awatar użytkownika
Ginger6
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2017, 13:50

Re: nie moge zajść w ciążę

18 paź 2017, 13:37

Ja kompletnie się na tym nie znam. Nie mam zbyt obszernej wiedzy, więc niestety nie będę w tym obszarze tematycznym w stanie pomóc...

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: nie moge zajść w ciążę

23 paź 2017, 15:12

no nie każda z Nas jest specjalistą w temacie, jeśli zachodzi w ciążę po raz pierwszy, ja wiedziałąm tylko, że potrzebny jest kwas folowy to na pewno zabezpieczyć dziecko przed wadami ukłądu nerwowego.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość