sosenka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 gru 2014, 13:56

Meble na wymiar czy gotowe?

13 kwie 2015, 10:38

Dziewczyny doradźcie na jakie meble się zdecydować? Mam nieduże mieszkanie na poddaszu, wkrótce planuję zrobić tam remont no i zastanawiam się nad wyborem odpowiednich mebli kuchennych. Z racji tego, że jest to poddasze to meble należałoby przerobić lub zamówić na wymiar. No i tutaj mam dylemat co zrobić. Koszty gotowych mebli wraz z przeróbką i tak są niższe niż w przypadku mebli na wymiar. Proszę pomóżcie mi podjąć decyzję.

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

13 kwie 2015, 15:39

hej, widzę, że masz spory problem. Powiem ci tak, proponuje ci zrobić meble na wymiar. Dlaczego? Bo będziesz z nich bardziej zadowolona, wykorzystasz każdy kąt jak najpraktyczniej, a wiadomo, że kuchnia jest takim miejscem w domu, gdzie zawsze każda szafka jest odpowiednio wykorzystana.

Awatar użytkownika
Hardy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 kwie 2015, 19:48

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

14 kwie 2015, 20:25

Na wymiar i tylko na wymiar. Masz większy wpływ na ostateczny wygląd mebli i dzięki temu całej kuchni. Wykorzystasz dobrze każdą przestrzeń. Meble kuchenne to nie spodnie, warto wydać więcej.

marylka55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:22

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

24 kwie 2015, 12:01

Zdecydowanie na wymiar. Takie meble będą idealnie dopasowane do Twojej kuchni, a z przerabianie jest dość ryzykowne. Takie meble po przeróbkach nie będą już prezentować się tak samo i mogą stracić na swojej atrakcyjności. Ja miałam kiedyś podobny dylemat. Mam bardzo wąską kuchnię i nie wiedziałam jakie meble do niej wstawić. Zdecydowałam się zamówić meble w edarze i nie żałuję. Trochę to kosztuje ale przynajmniej mam meble dopasowane :)

nessa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:10

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

25 kwie 2015, 17:01

W nietypowych wnętrzach to na wymiar, w standardowych to już ma mniejsze znaczenie.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

28 kwie 2015, 09:33

Do całego mieszkania ja bym zamówiła gotowe od producenta- bo tak wychodzą najtaniej, ale też chciałabym we wszystkich pomieszczeniach mieć te same meble a nie "każde z innej parafii"!
Ta oferta jest dość ciekawa http://www.rokos.pl

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

28 kwie 2015, 13:47

Do kuchni lepiej na wymiar, ale jak ktoś ma regularne kształty sypialni to można zamówić gotowy zestaw mebli do sypialni. Nie ma sensu przepłacać.

kamilakamaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2015, 13:59

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

28 kwie 2015, 14:04

gotowe meble też można bardzo dobrze dopasować

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

14 maja 2015, 10:50

A czy ten pokój na poddaszu jest wart tego aby inwestować w meble na wymiar? Czy jest na tyle ładny i elegancki? Sama raczej bym sobie odpuściła. Obecnie w Black Red White znajdziesz ciekawe meble modułowe:
http://www.brw.com.pl/
Zerknij sobie. Są z poszczególnych małych szafeczek tak wiec możesz je ze soba dobierać jak tylko chcesz. Piszę tutaj na przykład o kolekcji Kaspian gdzie jest bardzo wiele różnego rodzaju szafeczek.

Lanlia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2015, 12:42

Re: Meble na wymiar czy gotowe?

19 maja 2015, 00:21

Zdecydowanie na wymiar;) zapłacisz więcej, ale też nie wymieniasz mebli co chwila, więc lepiej mieć coś z czego będziesz w pełni zadowolona;)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość