minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: Nauka angielskiego

21 kwie 2015, 09:48

http://www.lincoln.edu.pl/ - chodziłam tam 8 lat i na pewno nie był to stracony czas, polecam każdemu.

enina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 gru 2014, 14:17

Re: Nauka angielskiego

08 cze 2015, 18:31

Jeśli syn Twojej siostry skończył 13 lat to zastanówcie czy nie wysłać go na obóz językowy na takim obozie dzieciaki bardzo szybko łapią język i zaczynają swobodnie rozmawiać.

zielonadama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2015, 09:38

Re: Nauka angielskiego

10 cze 2015, 09:50

czym szybciej tym lepiej ;) teraz nawet są przedszkola językowe warto się uczyć od jak najmłodszych lat !

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Nauka angielskiego

21 lip 2015, 08:01

Starszy syn mojej siostry chciałby zapisac się na język angielski. Szukamy dla niego dobrej szkoły w Krakowie. Mieszkamy wszyscy pod Krakowem, ale wydaje nam się że w Krakowie sa większe możliwosci, stąd pomysł o szukaniu w Krakowie. Drogie mamy z Krakowa, polecicie jakichś korepetytorów/ szkoły angielskiego?
Jeśli dziecko jest juz starsze to może warto byłoby się zastanowić nad obozem językowym? Obecnie takie wyjazdy organizuje EF:
http://www.ef.pl/

Prowadzą kursy angielskiego za granicą. Moja córka z nimi jeździła i jestem bardzo zadowolona. Dziecko również. Dużo zwiedziła oraz poznała wiele koleżanek oraz kolegów z innego kraju. Nauczyła się również angielskiego. Taki dwutygodniowy wyjazd dał jej o wiele więcej niż nawet rok nauki w szkole. Obecnie jest najlepsza w klasie a miała wcześniej problemy językowe. W sierpniu również leci do Londynu. Już nie może się doczekać.

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Nauka angielskiego

31 lip 2015, 11:23

Kurcze, w Krakowie to nie mam zielonego pojecia... Ale jak tam jest pdoobnie jak w Gdańsku to Ci wspolczuje szukania. Ja cale szczescie znalazlam Akademie Jezykowa ale chyba oni sa tylko w 3miescie ;/ no ale moze kiedys sie rozszerza na krrakow :D

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Nauka angielskiego

27 sie 2015, 13:16

Starszy syn mojej siostry chciałby zapisac się na język angielski. Szukamy dla niego dobrej szkoły w Krakowie. Mieszkamy wszyscy pod Krakowem, ale wydaje nam się że w Krakowie sa większe możliwosci, stąd pomysł o szukaniu w Krakowie. Drogie mamy z Krakowa, polecicie jakichś korepetytorów/ szkoły angielskiego?
Jeśli dziecko jest juz starsze to może warto byłoby się zastanowić nad obozem językowym?
Ja rozmawiałam z młodszą siostrą, którą się opiekuję o obozie(lat prawie 18), ale doszłyśmy do wniosku, że za taką cenę to będzie miała rok szkolny nauki, a nie dwa tygdonie. A na wakacje za granicę ją puszczę jak będzie już lepiej znała :) Póki co skonczyła pierwszy rok też własnie w Lincolnie, i jest mega zadowolona. Tylko ona też sie nie uczy angielskiego, ale hiszpańskiego, będzie zdawać na maturze. Cieszę się, ze jest na tyle rozsadna, że potrafiła zrezygnować z wyjazdu na rzecz lepszej nauki.

NiebieskaLilia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 sie 2015, 15:37

Re: Nauka angielskiego

27 sie 2015, 14:02

myślę, że faktycznie lepiej zainwestować w rok szkolny nauki - skoro to porównywalna cena do ceny obozu językowego?

poszukaj tu:
http://www.favore.pl/cat121510_angielsk ... 3%B3w.html

masz wszystko w jednym miejscu :)

pozdrawiam

Oizla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 wrz 2015, 16:20

Re: Nauka angielskiego

01 wrz 2015, 16:38

Ja sama chodziłam i po wakacjach dalej będę chodzić do Lincolna na Karmelickiej, więc w centrum. Z Alej masz dobre połączenie :) Miejsce jest bardzo przyjazne i nauka sama wchodzi do głowy :)

wiolka09
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2015, 14:58

Re: Nauka angielskiego

14 wrz 2015, 16:59

Ja polecam szkołę języków obcych w Krakowie http://www.infinity-krakow.pl :ico_haha_02: . Jest tam możliwość zrobienia certyfikatów językowych. Świetnie uczą tam szczególnie angielskiego.

humba
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2015, 13:52

Re: Nauka angielskiego

26 wrz 2015, 13:53

Nauka z książki to bierna znajomość języka. Przydatna, ale niepraktyczna. Najlepszy jest kurs, ale w niezbyt dużej grupie, takiej do 6 osób. Obozy językowe to też fajna sprawa, można też pomyśleć o jakiejś zagranicznej koloni.

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości