Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Ile kosztuje sprzątanie?

16 kwie 2015, 14:47

Ile powinny kosztować usługi sprzątaczki? Zakładając, że chcemy poważnego podejścia do tematu?
Akurat mnie interesuje Warszawa, ale podawajcie również stawki w innych miastach (dla samego porównania).
Korzystacie?

Grafinn
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 26 maja 2015, 14:05

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

15 lut 2016, 15:55

To zależy jaka powierzchnia i co wchodzi w zakres sprzątania. Do mnie raz w tygodniu przychodzi pani sprzątaczka i sprząta wszystko - podłogi, meble, łazienkę, kuchnię, itp i płacę jej 50zł/dzień.

mini005
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2015, 21:46

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

17 lut 2016, 16:40

Mnie tylko tyle ile zapłacę za środki czyszczące. Z drugiej strony chyba nie chciałabym żeby mi ktoś w domu sprzątał, jestem perfekcjonistką i muszę mieć wszystko tak jak sobie wcześniej zaplanowałam. Środki czystości używam moje ulubione które świetnie pachną co umila mi sprzątanie. Środki czystości zawsze zamawiam na https://ejedrek.eu/

Mariolka339
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2016, 14:22

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

04 kwie 2016, 12:56

Chyba wszystko zależy od rejonu Polski w którym mieszkasz. My z mężem mieszkamy we wschodniej częsci kraju. Przychodzi do nas 2 razy w tyg. dziewczyna na 2-3 godz. i dostaje 50 zł. Ale nie mamy dużo do sprzątania.

lucja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:04

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

04 kwie 2016, 19:14

Zazwyczaj jak chcemy kogoś zaufanego do sprzątania, to szukajmy z polecenia. Ale koszty to w zależności od regionu. Miasta takie jak Warszawa czy Gdynia, to cena średnio 20-25 za godzinę. A na wschodzie Polski to około 12 zł.

mdol
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwie 2016, 12:42

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

05 kwie 2016, 12:51

Jeśli chodzi Ci o sprzątanie domu to chyba będziesz się umawiać od godziny. Na pewno to zależy od regionu, u mnie ceny się zaczynają od 10-12 złotych za godzinę...

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

05 kwie 2016, 12:54

To zależy jaka powierzchnia jest do sprzątania i jaki jest zakres obowiązków. Sprzątanie w domu będzie się z pewnością różniło od sprzątania biur w Warszawie. W domu sprzątam sama natomiast dostałam ostatnio zalecenie, żeby poszukać kogoś do sprzątania w firmie i zdecydowałam się na firmę http://www.joma-sprzatanie.pl/sprzatani ... olice.html ponieważ zaoferowali atrakcyjną cenę do zakresu wykonywanej pracy. Bardzo dobrze nam się współpracuje już od kilkunastu tygodni. Cennik poglądowy znajdziesz na stronie, ale preferują indywidualną wycenę.

Awatar użytkownika
gagabrysia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:33

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

05 kwie 2016, 12:56

da się z tego wyżyć?

AnoGouda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2016, 15:14

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

14 kwie 2016, 14:49

To zależy czego sprzątanie. Cena, którą podałaś nie zawsze jest równa z zakresem konkretnych usług. Ja nie tak dawno zlecałam czyszczenie kostki brukowej przed domem i w pobliżu budynków gospodarczych. http://pakietbudowlany.pl/81-czyszczeni ... i-brukowej
Firma, która tego dokonała, była o 30% tańsza od tej, która także wykonałaby tę usługę, a zajmowała się standardowym 'sprzątaniem i myciem'. Dlatego najlepiej jest porównać kilka ofert, zapoznać się ze szczegółami (bardzo ważne) i dopiero wybierać ofertę. Czasami specjalistyczne firmy sprzątające są lepsze niż te, które problematyką zajmują się kompleksowo.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2016, 10:39 przez AnoGouda, łącznie zmieniany 1 raz.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Ile kosztuje sprzątanie?

21 kwie 2016, 10:02

To chyba zależy o d firmy i umowy :) Popytaj o wycenę w takich firmach www.bravosprzatanie.pl i wybierz najkorzystniejsze usługi tego typu.
To nic nie kosztuje, a "kto pyta nie błądzi" :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość