Brunchilda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2015, 12:59

Hobby- zwiedzanie

19 kwie 2015, 09:15

Kocham to :) I ciągle szukam nowych miejsc a do starych, w których juz byłam wracam z przyjemnością :) Odkrywam je na nowo. W maju szykuje mi sie parodniowy wyjazd z przyjaciółka i na razie nie mamy pomysłu gdzie tym razem wyruszyc :D A może jakąś swoja okolice możecie nam polecić?

wodzislaw565
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2015, 13:13

Re: Hobby- zwiedzanie

22 kwie 2015, 13:32

Uwielbiam odkrywanie nowych miejsc, szczególnie takich gdzie nie zawsze mogą wejść zwykli turyści.

Muzyczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:29

Re: Hobby- zwiedzanie

27 kwie 2015, 15:54

A co powiesz na Warszawę? Mnóstwo rzeczy do obejrzenia i ponoć świetna wystawa w Muzeum Żydów Polskich http://www.sztetl.org.pl/ . Myślę, że naprawdę warto pójść, szczególnie jeśli ktoś interesuje się historią.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Hobby- zwiedzanie

06 maja 2015, 09:52

Powiem Ci,że jest bardzo wiele pomysłów na fajne weekendowe wycieczki.

Poczytaj sobie o propozycji biura Avia Tour Travel - zwiedzanie Kazimierza Dolnego oraz Janowca. Myślę,że wiele nie skłamię jeśli tutaj napiszę,że obecnie jest to jedno z najpiękniejszych miast Polski.

Przepiękne klimaty , wiele zabytków oraz pyszne regionalne jedzenie .Ruiny zamku w Janowcu nadal robią bardzo duże wrażenie.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Hobby- zwiedzanie

11 maja 2015, 15:06

My doszliśmy do wniosku z mężem,że w ostatnim czasie zdecydowanie za mało zwiedzamy i wypoczywamy tak wiec powinniśmy to nieco poprawić. Człowiek w ostatnim czasie tylko pracuje i pracuje i nic w zasadzie z tego nie ma ( w sensie przyjemności bo jednak pieniążki są :) ).

Odwiedzliśmy w ten weekend Bieszczady. Było cudownie. W czerwcu natomiast chcemy wybrać się na kilka dni na Mazury. Polska jest piękna i mamy naprawdę wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Odsyłam Was na stronę z inspiracjami wyjazdów:
http://szerokiej-drogi.pl/ - możecie poczytać sobie na niej o pomysłach na takie okołoweekendowe wypady.

zarzadzajGip
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2015, 06:34

Re: Hobby- zwiedzanie

29 maja 2015, 06:42

Można powiedzieć, ze dzielimy pasje. Ja lubuję się w NAszych pięknych polskich metropoliach, miastach i miasteczkach :)

pumba
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2015, 15:35

Re: Hobby- zwiedzanie

08 cze 2015, 15:39

widze ze tu bardziej krajowe wypady... a ktos robil takie wypady zagranice? jakies city-breaki bylyby fajna opcja... chociaz w sumie wolalabym odpoczac chociaz te 2 dni... cos polecacie? tylko zeby nie trzeba bylo dlugo samolotem leciec, bo nie lubie...

ewakacje
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2015, 16:51

Re: Hobby- zwiedzanie

09 cze 2015, 16:48

Jest mnóstwo takich ofert, zależy gdzie chciałbyś pojechać. Jeśli chcesz poleniuchować to sporo osób wybiera Bułgarię i Chorwację, a także Cypr albo Maltę. Dwu- albo trzydniowy pobyt nie jest drogi, zwłaszcza poza sezonem. Jeśli chodzi o city breaki, to szybko dolecisz np. do Budapesztu, Rzymu, Pragi czy Paryża (generalnie do większości miast Europy dotrzesz w czasie 3h lub krótszym.). Większość biur podróży oferuje zorganizowane wycieczki (często w małych, kameralnych grupach), więc jest w czym wybierać :) Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, pisz śmiało na adres biuro@ewakacje.pl albo po prostu zadzwoń pod nr 690 512 548, nasi doradcy na pewno pomogą!

kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

Re: Hobby- zwiedzanie

15 cze 2015, 12:31

Ja osobiście lubię jeździć nad morze do miastra karwii.

BonaHasek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 15:58

Re: Hobby- zwiedzanie

15 cze 2015, 18:11

Ja ostatnio byłam w Ojcowskim Parku Narodowym. Bardzo fajna i dość tania miejscówka. :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość