mambini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2014, 18:38

Mokasyny dla mężczyzn?

25 kwie 2015, 13:47

Witajcie. Ciekawa jestem co sądzicie o mokasynach na męskich stopach (oczywiście w wersji bez skarpetek!). Podobają się Wam czy nie? Chciałybyście żeby Wasza druga połówka tak się nosiła? Ten trend na mokasyny chyba już na dobre zadomowił się na salonach, ale ja jakoś nie mogę namówić na nie Połówka. Szukam różnych pretekstów by chociaż zechciał przymierzyć - na próżno. :ico_placzek: Byliśmy niedawno w sklepie Kazar i urzekły mnie tam te granatowe mokasyny http://www.kazar.com/pl/sklep/mezczyzna/buty/mokasyny, ale cóż było robić. Ciekawa jestem co Wy na ten temat uważacie? Może jednak nie kazdy czuje się w takich obuwiu komfortowo. Ja w każdym razie jestem na tak :ico_respekt:

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Mokasyny dla mężczyzn?

09 cze 2015, 13:36

Bardzo fajnie faceci w tym wyglądają :)

gladiator01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2015, 10:10

Re: Mokasyny dla mężczyzn?

11 cze 2015, 09:57

Ale w samych butach fajnie wyglądają? :-D

Muzyczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:29

Re: Mokasyny dla mężczyzn?

17 cze 2015, 19:26

Podobaja mi się takie mokasyny ;) Starałam się mojego faceta na takie buty namówić ale cięzko mi to idzie. Chyba po prostu kupie mu w prezencie :D i będzie mu głupio ich nie ubrać :D Musze sprawdzić czy w tym sklepie http://www.tzch.pl/ takie dostać. Mają bardzo duzy wybór więc może akurat będą. No i ceny- dla mnie bardzo ważne żeby nie były drogie. Choć z tego co wiedzialam w tym chinskim sklepie ceny sa naprawdę dobre i można płacić w złotowkach. A w razie pytan to i po polsku można sie dogadać :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Mokasyny dla mężczyzn?

28 paź 2016, 11:01

Obrazek

One podchodzą od Merg. Buty kobiece ;-) W sumie ten styl jest tak specyficzny, że naprawdę robi zdecydowanie dużą różnicę i raczej taki unisex chyba, co nie? Przy czym ogólnie takie obuwie uważam za wyjątkowo specyficzne ;-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość