Przylaszczka8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2015, 12:20

Włosy zniszczone po zimie

14 maja 2015, 00:17

Wiosna w pełni, kilka wesel za pasem, a moje włosy wyglądają jak strzelone piorunem… Strasznie im w kość dała zima i chowanie ich pod czapkę. Zastanawiałam się, czy nie iść do trychologa, bo mam salon u siebie w mieście i na stronie wygląda to obiecująco: http://cosmocenter.pl/tryhologia/. Ale nie znam nikogo kto by korzystał i nie wiem już sama. Doradźcie, proszę!

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Włosy zniszczone po zimie

16 maja 2015, 21:57

.

Zapraszam do polubienia fanpage na fb
-najnowsze metody przedłużania włosów,

najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich
i najlepszej jakości naturalne pasma włosów
oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

https://www.facebook.com/pages/Klinika- ... 5411585206

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Włosy zniszczone po zimie

16 maja 2015, 22:52

Wydaje mi się, że zimą włosom brakuje po prostu dobrego odżywienia. Nie wiem czy badanie u trychologa jest koniecznie. Może najpierw spróbuj z suplementami? Jak ja miałam problem z włosami, bo straciły blask, zaczęły się łamać i wypadać, to zaczęłam brać Bio silicę max z dużą dawką skrzypu polnego i z pokrzywą. Tabletki dały radę, włosy zostały uratowane :ico_haha_01:

nakoturnach
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2015, 15:14

Re: Włosy zniszczone po zimie

22 cze 2015, 15:45

Mi odbudował włosy http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegn ... p2766.aspx i jest znacznie lepiej, jeszcze muszę zajrzeć do fryzjera i podciąć końcówki i... będzie ok :)

zuzalis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2015, 15:38

Re: Włosy zniszczone po zimie

22 cze 2015, 17:24

Dobra dieta i maski nawilżające, do tego olejowanie i wszystko powinno być ok :)

karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: Włosy zniszczone po zimie

24 cze 2015, 14:22

Tylko, że warto tez dbać o włosy na co dzień, aby uniknąć taki problemów. Może np. myjesz ciągle włosy w gorącej wodzie http://terazkobieta.pl/5-sprawdzonych-s ... kne-wlosy/ a to również wpływa na ich wygląd.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Włosy zniszczone po zimie

12 sie 2015, 15:59

A ja na zniszczone włosy mogę polecić od siebie rytuał odrodzenia włosów :) któremu to można się poddać w salonie fryzjerskim w swojej okolicy. Jak taki zabieg wygląda ? po udaniu się do salonu zostaje ci dobrany program do twoich włosów z tego co wiem są dwa do cienkich oraz grubych. To pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki :) następnie przeprowadzania jest paru stopniowa metamorfoza. Efekt jest widoczny zaraz po jej zakończeniu :) włosy nabierają gęstości , połysku i widać że są zdecydowanie zdrowsze. Dodatkowo jeśli ktoś jest zainteresowany można owe kosmetyki kupić :) żeby i w zaciszu domowym przeprowadzać swoje własne zabiegi na włosach. Ja np po rytuale skusiłam się na kupno kąpieli oraz serum a wyglądają one tak :

Obrazek

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Włosy zniszczone po zimie

14 sie 2015, 14:20

Dziewczyny a jaki preparat na wszy polecacie? Ostatnio dopadły mnie te paskudy i nie mogę sie ich pozbyć. Miałam już jakiś środek z apteki ale nie za bardzo pomógł. Zaczynam powoli świrować bo sama świadomość, że chodzi coś po mojej głowie jest dla mnie traumatyczna.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Włosy zniszczone po zimie

14 sie 2015, 20:59

Loko ja jestem po rytuale i jestem zachwycona efektem. Zdecydowanie warto, a jeśli chodzi o kosmetyki, to bierzmy poprawkę na to, że specjalistyczne są - owszem - nieco droższe od drogeryjnych, ale i mają znacznie większą wydajność i skuteczność. :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Włosy zniszczone po zimie

14 sie 2015, 23:29

Dziewczyny, oleje i jeszcze raz oleje! Potrafią zdziałać cuda.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości