Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

Niepokoje w pierwszych tygodniach ciąży!

14 cze 2007, 13:25

Cześć dziewczyny.

Pomyślałam sobie, że nie ma tu osobnego wątku dla świeżo upieczonych mamusiek-czyli kobiet w pierwszych tygodniach ciąży, tak żebyśmy mogły się dzielić wątpliwościami, niepokojami i objawami, dlatego postanowiłam go stworzyć :ico_oczko:

To teraz coś o moim problemie:
10 czerwca dowiedziałam się, że jestem w ciąży, 5-6tc.
Lekarz kazał mi brać przed cytologią przez tydzień Nystatyne. Wczoraj wziełam pierwszy raz , a dzisiaj miałam wrażenie, że "coś ze mnie wycieka", wręcz jakbym okres miała. Dziwne uczucie i troche niepokojące. Czy Wy też miałyście coś takiego w pierwszych tygodniach? Czy to jest to słynne "nietrzymanie moczu"? bo wydawało mi się, że ta dolegliwość dotyczy zaawansowanej ciaży kiedy maluszek uciska na pęcherz. Nie wiem co mam o tym myśleć. poradźcie coś!

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

14 cze 2007, 13:31

Czesc! Jak bralas dopochwowo to mozesz miec takie uczucie ze cos wycieka a jakby to bylo nietrzymanie moczu to czulabys ze to mocz a nie" cos". Mysle ze nie ma sie czym niepokoic.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

14 cze 2007, 14:01

żona ze mnie leci od początku coś :-D cytologię mam ok(robiona co 3 tygodnie).ale jak już sie przekonałam nie raz każda ciąża jest inna więc ja i tak dla pewności pytam o wszystko lekarza-on juz ma mnie chyba dosyć :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

14 cze 2007, 15:42

Lalka, no ja to sobvie zrobie listę jak następnym razem pójde, bo zapominam potem zapytać :ico_oczko:
Zastanawia mnie też ból brzucha, bo mnie boli tak bardziej z prawej strony i np jak kaszle czy kicham to czuje ostry bół :ico_noniewiem:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

14 cze 2007, 16:02

żona ból brzucha to tez indywidualna sprawa,lepiej zapytać lekarza.ja zawsez robię sobie listę :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

14 cze 2007, 16:38

Lalka, dzięki wielkie i tak się trochę uspokoiłam, a do gina rzeczywiście się wybiorę na dniach :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 16:50

żona, gratuluje mamusiu :ico_brawa_01:

A teraz moja rada - jesli ten lek byl dopochwowy to normalne,ze wylatuje :ico_haha_02: Ale najlepiej zapytac swojego lekarza prowadzacego.Kazda ciaza jest inna bo kazda kobieta zbudowana jest inaczej.

Co do bolow to tez zapytaj lekarza,chociaz napewno powie ci,ze to normalne,bo macica sie powieksza i rozpycha, w zwiazku z czym inne zarzady wew.sie przesuwaja :ico_haha_02:

Ja pamietam,ze pobolewal mnie brzuch i czesto mialam uczucie ,ze jest wzdety :ico_szoking:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

14 cze 2007, 21:41

iw_rybka, no właśnie też mam uczucie wzdęcia. Oj pewnie panikuje, ale to chyba też normalne przy pierwszej ciąży :ico_oczko: Fajnie, że chociaż mogę się Was na TT poradzić :ico_sorki:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

14 cze 2007, 21:45

żona ja tez panikuję,wszystko jest ok a ja oczywiście codziennie jakiś nowy powód do zamartwiania sobie znajdę oczywiście fikcyjny :-D ale lepiej panikowac niz bagatelizować :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 cze 2007, 22:34

żona to "coś" co wycieka to pewnie resztki Nystatyny ja też brałam na początku bo miałam infekcje :ico_oczko:
a co do bólu brzucha to raczej jest to normalne w związku z rosnącą macicą mnie też bolało tak jak na miesiączke, ale później przestało :ico_oczko:
oczywiście lekarza też się możesz zapytać bo wiadomo że jest od tego aby Cię uświadomić o wszystkim :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość