obas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 21 kwie 2015, 15:54

organizacja konferencji na poziomie

09 cze 2015, 23:18

poszukuję ciekawego, ładnego dobrej cenie miejsca na konferencję. w dobrej cenie. myślałam o warszawie, choć na poczatku trochę przestraszyły mnie ceny.. właściwie wydarzenie jest ogóólnopolskie, więcc miejsce może być każde, a warszawa faktycznie ma wysokie ceny.. czy wg was warszawa jako stolica jest atrakcyjna? i warto wydawac pieniądze dużo wyższe niż gdzieś indziej tylko dlatego żeby wydarzennie było w stolicy... po małym researchu znalazłam kilka miejsc w ddobrej cenie takie jak http://www.ckkopernika.pl/ i właśnie w stolicy... ale dalej mam watpliwości czy warszawa jest miejscem lubianym na konferencje i czy ludzie chętniej przyjadą tutaj zamiast do innego miasta? oczywiście na pewno plusem kopernika i innych centrów w stolicy jest jakość obsługi i profesjonalizm.

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: organizacja konferencji na poziomie

27 paź 2015, 23:31

Jeśli zależy Ci na odpowiednim efekcie, to zwróć uwagę na odpowiednią oprawę multimedialną takiego eventu - zobacz, jak można uatrakcyjnić taką imprezę - świetne rzeczy robi np. Alpha Vision, koniecznie zobacz sobie ich realizacje na ich stronie www :) Z takimi efektami każda konferencja zapadnie na długo w pamięci uczestnika :)
Takie nowinki, jakie Alpha Vision oferuje (polecam sobie pooglądać na ich kanale na YT https://www.youtube.com/user/AlphaVisionPolska) rzeczywiście bardzo podnoszą rangę eventu i wpływają pozytywnie na poziom atrakcyjności :) A na tym każdemu, kto organizuje event biznesowy, z pewnością zależy.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: organizacja konferencji na poziomie

11 lis 2015, 17:14

Jesli chcesz zrobic cos na takim bardzo duzym poziomie, to jednak trzeba sie przygotowac na pewne wydatki. Co ja moge polecić jeśli jednak Warszawa wchodzi w gre to hotel Rialto, ktory jest pieciogwiazdkowy, ale jednka nie tak bardzo oblegany. No i jest troszke inny niz wiekszosc hoteli, nie mozna powiedziec, ze to jest taka masowka

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: organizacja konferencji na poziomie

29 lis 2015, 13:27

Najlepszym miejscem na taką konferencję będzie Hotel Rancho Pod Bocianem . Mają porządne sale konferencyjne, świetne jedzenie i dodatkowo można u nich odpocząć i się zrelaksować. Hotel jest położony w naprawdę malowniczym miescu.

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: organizacja konferencji na poziomie

29 lis 2015, 19:48

Tylko pamiętaj o odpowiednim sprzęcie oraz kateringu na konferencje. Kateringiem zajmie się odpowiednia firma,a z sprzętu jest potrzebny np. projektor http://techfresh.pl/jaki-projektor-do-b ... ojektorow/

meluzynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 19 paź 2015, 10:40

Re: organizacja konferencji na poziomie

01 gru 2015, 13:21

Nie wiem jaką dużą planujesz tą konferencję, ja organizowałam głównie takie szkolenia na 30-40 osób w większych miastach. Jeśli nie miałam gdzieś już jakiejś stałej miejscówki, z którą zawsze współpracowałam to szukałam sobie przez https://www.salerezerwacje.pl/ bo były różne oferty dla danego miasta.

piece87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:38

Re: organizacja konferencji na poziomie

01 mar 2016, 11:50

Moim zdaniem profesjonalna konferencja powinna zawierać elementy multimediów - takie rozwiązania, jakie oferuje AlphaVision, czyli np. dotykowe ekrany, interaktywne prezentacje, wirtualny prezenter itp. Takie elementy z pewnością zapadną w pamięć uczestników i podniosą rangę eventu. Co myślicie?

Awatar użytkownika
Yaana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2016, 21:29

Re: organizacja konferencji na poziomie

15 mar 2016, 00:06

Zgadzam się z Tobą. Elementy multimedialne są konieczne.

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: organizacja konferencji na poziomie

02 kwie 2016, 22:03

Moim zdaniem profesjonalna konferencja powinna zawierać elementy multimediów - takie rozwiązania, jakie oferuje AlphaVision, czyli np. dotykowe ekrany, interaktywne prezentacje, wirtualny prezenter itp. Takie elementy z pewnością zapadną w pamięć uczestników i podniosą rangę eventu. Co myślicie?
Zgadzam się w 100%. Teraz technologie są bardzo powszechne w wielu obszarach życia, więc i w biznesie pełnią ważną rolę. Warto po nie sięgać, żeby wzbudzać zainteresowanie klientów i docierać do nich. Widząc takie innowacyjne rozwiązania, jak te proponowane przez Alpha Vision, z pewnością każdy zwróci uwagę.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: organizacja konferencji na poziomie

12 kwie 2016, 13:15

Jest wiele ciekawych miejsc w Polsce w których można zorganizować ciekawą konferencję. Moim ulubionym miejscem jest województwo zachodniopomorskie https://www.salebiznesowe.pl/konferencj ... opomorskie blisko do morza, wiele nowoczesnych hoteli z zapleczem do przeprowadzenie konferencji.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość