Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Laserowe usuwanie zmarszczek

27 lip 2015, 14:21

No właśnie - laserowe usuwanie zmarszczek czy kremy?
Czy w ogóle samymi kremami można sobie jakoś diametralnie poprawić cerę, jakoś zmniejszyć te zmarszczki?
I idąc dalej - czy zabieg laserowy da trwały efekt? Tzn. mniej więcej na jak długo?

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

28 lip 2015, 22:10

Żeby krem dał Ci jakikolwiek efekt, musisz z niego korzystać bardzo długo - to wymaga trwałej pielęgnacji. Natomiast efekt zabiegów masz po kilku razach. Trudno mówić cokolwiek o trwałości tego efektu bo głównie zależy on od stanu skóry, ale również typu urządzenia jakim będzie realizowany zabieg.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

29 lip 2015, 14:49

Tzn. powinnam szukać miejsca gdzie wykonują to konkretnymi technikami, jakimś znanych sprzętem? Rzucisz jakieś nazwy? Mnie takie tematy nic nie mówią, pewnie jak większości. Rozumiem, że trudno podać konkretnie, ale chyba jest jakiś przeciętny czas trwania tego efektu, co nie?

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

30 lip 2015, 21:57

Clinicadermatologica w Gdańsku, spróbuj u nich. Czy technika, czy sprzęt... Pewnie, że im lepiej tym ... lepiej. Ja u nich miałam zabiegi - inne, ale miałam i faktycznie cele które chciałam osiągnąć zostały zrealizowane. I to ma znaczenie. U nich powinni ci pomóc. Idź na konsultacje, za rozmowę nic nie zapłacisz.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

31 lip 2015, 14:46

Dzięki, sprawdzę to - umówię się na konsultację. Przy okazji czytałam w sieci, że takie zabiegi robią również kosmetyczki nie mające zielonego pojęcia o medycynie. Nie rozumiem tego - przecież trzeba wiedzieć co, jak, zdawać sobie sprawę z możliwych komplikacji... To nie jest byle jakie hop siup!

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

31 lip 2015, 20:48

Ja mam już zmarszczki niestety i coraz częściej myślę o botox warszawa Muszę się ich jakoś pozbyć a słyszałam, że profesjonalnie wykonany botox daje naprawdę dobry efekt. Niestety na mnie żadne kremy itd nie działają.

olszewska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2015, 01:15

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

01 sie 2015, 02:30

Nie brakuje dobrych gabinetów i klinik dermatologii estetycznej, gdzie można laserem zmniejszać zmarszczki. Warto wybrać dobry zabieg np. ze sporych zasobów wyszukiwarki http://ladytime.pl, można poczytać opisy zabiegów i opinie klientów. LadyTime.pl też udziela klientom zniżek na niektóre zabiegi.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

04 sie 2015, 13:10

Ja akurat nigdy nie miałam okazji być na takim zabiegu i tak na dobrą sprawę nie wiem czy jest on dobry i sprawdzony czy też lepiej go unikać. Na zmarszczki wpływ ma wiele rzeczy w tym nasz tryb życia oraz to jakich kosmetyko używamy,tutaj polecam te naturalne z dodatkiem kolagenu które będą najwyższej jakości.

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

03 lis 2015, 11:22

Kolagen i kosmetyki stworzone na jego bazie,faktycznie są skuteczne i pomogą w walce ze zmarszczki,regenerują skórę wiec warto spróbować. Akurat na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór w rozsądnej cenie,zapraszamy:)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Laserowe usuwanie zmarszczek

09 lis 2015, 15:57

W pozbyciu się zmarszczek pomogą także kosmetyki z dodatkiem kolagenu,oczywiście mowa o tym naturalnym i sprawdzonym,możesz znaleźć je na naszej stronie,chętnie pomożemy podczas wyboru:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość