kicia33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2015, 16:15

wwyjazdy za granicę- cudze chwalicie swego nie znacie

04 sie 2015, 14:50

witajcie. Wiele osób zastanawia się gdzie pojechać na wakacje. W kraju czy zagranicą. I widać że zdania są mocno podzielone. Jedni zostają nad naszym pięknym morzem. Inni mówią że wyjazd nad nasze morze dla rodziny większej niż 3 osoby się nie opłaca bo za tą cenę to gdzieś można wypocząć za tę cenę wa tygodnie za granicą. Jednak wyjazd za granicę tylko dlatego ze jest to modne i nie widzieć różnych pięknych zakątków nad morzem czy w górach to dla mnie bzdura. Jest tyle miejsc że zjeździć to wszytsko to dopiero wyczyn. Powiedzenie tak naprawdę się sprawdza: Cudze chwalicie swego nie znacie. Czy osoby wyjeżdżające za granicę umiałyby wymienić taką listę atrakcji? Your link here.
Ogólnie jestem za morzem bałtyckim. Nie rozumiem celu wyjazdów za granicę. Posiedziec w hotelu a jak pozwiedzać coś np piramidy to z ochroną. to co to za wakacje? Może wy mnie przekonacie do wyjazdów za granicę. Jak na razie nie udało się to nikomu. Po prostu szkoda mi kasy. Napiszcie co wolicie i dlaczego. Chętnie poczytam.
Czekam na wasze opinie.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: wwyjazdy za granicę- cudze chwalicie swego nie znacie

13 lis 2020, 11:51

Ja z mojej strony mogę gorąco polecić wyjazd za granicę w góry na narty do Austrii, https://austria-na-narty.pl/.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość