nataliaK
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2015, 22:04

Szkolenia dla kobiet

06 sie 2015, 22:19

Cześć dziewczyny! Jakiś czas temu znalazłam w internecie sporo artykułów i informacji o szkoleniach dedykowanych kobietom. Początkowo byłam zdziwiona, że aż tyle sę tego porobiło, ale postanowiłam spróbować i wziąć udział w jednym z nich. Jeśli któraś z Was jest z Łodzi to może znacie szkolenie pt: Projektowanie siebie, czyli kobieta w biznesie (https://www.facebook.com/events/1644321075814230)? Ja brałam udział w poprzedniej edycji i byłam mile zaskoczona. Mała grupa sympatycznych kobiet w różnym wieku, miła atmosfera, ciekawe wykłady i mnóstwo dodatkowych korzyści. Taka kompleksowa dawka wiedzy, umiejętności, porad i ciekawych znajomości w jeden dzień i w jednym miejscu. Na wrzesień załatwiłam bilet swojej bardzo sceptycznie nastawionej do wszelkich szkoleń siostrze - mam nadzieje, że nawet jej się spodoba! :)

A co Wy sądzicie o takich kobiecych szkoleniach?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Szkolenia dla kobiet

12 sie 2015, 14:12

Myślę, że warto dbać o swój rozwój :)

rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: Szkolenia dla kobiet

16 sie 2015, 19:30

.



Czy znacie może jakieś oferty kursów w Krakowie, takich dla osób bezrobotnych.

Ja widziałam że obecnie to w beauty for you.

Czy może któraś z Was szkoliła się tam?

Byłabym wdzięczna za opinię.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Szkolenia dla kobiet

16 paź 2015, 14:55

Ja też jestem zdania, ze powinno się dbać o swój rozwój. Sama bardzo często jeżdżę na rożne szkolenia i konferencje. Niedługo będę organizatorką pewnego spotkania i zastanawiam się jak to wszystko ugryźć by było profesjonalnie. Myślicie, że warto zatrudniać hostessy? Z tego co zaobserwowałam sporo firm korzysta z usług agencji hostess chociażby tej http://www.mo-rath.pl/hostessy-warszawa/ Dzięki nim spotkania wyglądają na bardziej profesjonalne i wszystko jest ogarnięte jak należy. Chciałabym aby podobnie było u mnie.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Szkolenia dla kobiet

16 paź 2015, 14:56

Wydaje mi się, że hostessy to dobry pomysł. Na pewno będzie profesjonalnie

jestemmonia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2015, 16:38

Re: Szkolenia dla kobiet

20 paź 2015, 16:48

O tak, hostessy to zawsze jakiś dodatkowy prestiż. A odnośnie szkoleń, to oczywiście że warto brać w nich udział. Dodatkowe umiejętności to duży atut.

dominidomini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 paź 2015, 13:17

Re: Szkolenia dla kobiet

23 paź 2015, 13:27

Sama nieraz korzystałam z bezpłatnych szkoleń. Niektóre z nich były bardzo ciekawe np. autoprezentacja :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Szkolenia dla kobiet

03 sty 2016, 21:20

Szkoleń na rynku jest mnóstwo, z każdej dziedziny. Sama od lat interesowałam się pracą detektywa i wreszcie mam mozliwośc, bez państwowego egzaminu zacząć przygodę w tym ciekawym jak dla mnie zawodzie. Na http://zostandetektywem.pl mam niebawem szkolenie podstawowe, po którym po cichu liczę, szybciej znajdę pracę w zawodzie. Kilka CV już wysłałam i mam rozmowę, oczywiści po ukończonym kursie szanse wzrosną :)

tinabik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2016, 12:04

Re: Szkolenia dla kobiet

16 sty 2016, 13:24

.


Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą?

Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci.

Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów.

Czy myślicie, że warto skorzystać? Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie :)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Szkolenia dla kobiet

20 sty 2016, 15:12

Ja mogę wam polecić bardzo ciekawy kurs: http://strefakursow.pl/kursy/fotografia ... lubna.html
Uwielbiam robić zdjęcia i planuję zająć się tym zawodowo. Na razie mam doświadczenie tylko z uroczystości u znajomych, jednej koleżance robiłam fotorelację z wesela i bardzo mnie chwaliła. Nie ukrywam, że to szkolenie wiele mi dało i to dzięki niemu udało mi się rozwinąć na tym polu.
Mam też nadzieję, że gdy założę działalność uda mi się znaleźć zadowolonych klientów i spełnię się jako fotograf.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość