docienka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 09 maja 2007, 22:47

pocieszcie mnie...

16 cze 2007, 16:39

wiecie co dziewczyny chyba zostane lesbijką;] takim jest najlepiej;]bo te głupie chłopy nic nie warte.dzisiaj mnie zostawił taki jeden którego tak bardzo kocham,a zostawił bo...znalazł sobie inną,taką co mu od razu do łóżka wskoczyła.faceci chyba mają w naturze skoki w bok.a niby tak bardzo mnie kochał...nawet nie mam już łeż,po tym wszystkim co razem przeszliśmy,po ciąży pozamacicznej,tyle razy mnie skrzywdził,a ja wytrzymałam i dalej go bardzo kocham.wszyscy mówią,że wróci,jak myślicie?ta dziewczynka dopiero kończy gimnazjum... .wróci?dać mu szansę?"facet który zdradził powinien dostać kolejną szansę-ale u innej kobiety"-jak to powiedziała doda.ale ja go tak bardzo kocham.

[ Dodano: 2007-06-16, 16:52 ]
słuchajcie i jeszcze mam pytanie,jak okres mi się spóźnił jeden dzień,potem miałam taki bardzo skromny,i zanim sie zaczą dostałam takich mdłości i wymiotów,że od 1 do dzisiaj dziele sie z kiblem większością jedzenia,to jak myślicie,będę miała maleństwo,takie TYLKO moje?

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 cze 2007, 17:40

docienka, strasznie mi przykro kochana,nie wiem co powiedzieć.Trzymaj się.A co do szansy to Ty sama musisz wiedzieć,nikt Ci na to nie odpowie,a przynajmniej nie powinien.To musi być tylko Twoja decyzja.A facet faktycznie mało odpowiedzialny,bo nie dość,że tyle razem przeszliście,to się jeszcze za małolaty bierze.Nie wiem co Ci radzić,po prostu jestem z Tobą i trzymam z całych sił kciuki,aby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-06-16, 17:42 ]
A co do ciąży to nie wiem,po prostu zrób test.A mdłości mogą być ze stresu.Test wyjaśni.Trzymaj się cieplutko.

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

16 cze 2007, 17:45

docienka, witaj
jest mi przykro ze facet moze byc taki nie odpowiedzialny,ale i tacy sie dazają.
Szkoda tylko ze Ty niestety musisz przez to wszystko cierpiec nie wiem czy zasluguje na wybaczenie wiesz kazdy na to inaczej patrzy dlatego ty sama musisz podjąc decyzje.Co do mdlosci moze zrob test do pewnosci bo moze to byc ciaza trzymam kciuki trzymaj sie cieplo

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

16 cze 2007, 17:47

docienka a nakop mu do nonono,albo pokaż mi ,który to,to ja mu dokopię.olej go ciepłym moczem,gdzieś na ciebie czeka prawdziwy książę.

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

16 cze 2007, 17:51

Ja bym juz takiemu nie wybaczyla jak juz raz zrobil skok w bok to i drugi raz moze zrobic ale to juz ty musisz zdecydowac czy na tyle go kochasz zeby mu wybaczyc i nie zastanawiac sie czy zrobi to kolejny raz?zrob test to wszystko sie wyjasni powodzenia trzymaj sie :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

17 cze 2007, 00:53

docienka, przykro mi, ale ja Ci powiem, taki to na szansę już nie zasługuje!! bo jak zdradził raz to zdradzi i drugi... tym bardziej, że już tyle razy Cię ranił...
jeszcze trafisz w życiu na faceta, który będzie Ciebie wart!! głowa do góry!!
a co do ciąży, tak jak radziły dziewczyny - zrób test.

Buziaki, trzymaj się

docienka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 09 maja 2007, 22:47

17 cze 2007, 11:22

przez nerwy to tylko jeść i spać nie moge,kolejną noc nieprzespaną mam za sobą...jeszcze żeby ona była ładniejsza ode mnie-to bym zrozumiała.ale tak nie rozumiem.poprostu miał za dobrze obiadek pod nosek,piwko koledzy,wanna i teraz wyszło szydło z worka.chciałabym żeby wrócił,ale już bym mu nie zaufała-więc po co?nikogo na świecie nie kocham bardziej niż jego.każda sekunda tak jakby wlecze się godzinami.chciałabym jednak być w ciąży-miałabym małego sobowtóra,którego mogłabym kochać zamiast niego.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

17 cze 2007, 21:12

docienka, ja bym nie potrafiła wybaczyć komus zdrady, ale każdy jest inny...

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 cze 2007, 21:50

docienka, przykro mi,że tak cierpisz.Ja nie wiem co bym zrobiła w Twojej sytuacji.Myślę,że jeśli byłby to pierwszy raz,a on by szczerze żałował,to wybaczyłabym,dla dobra dziecka.Jeśli kolejny raz,to nie.Bo na pewno będzie się to powtarzało.Miłość wcale nie jest łatwa,niestety.Życzę Ci,aby Twoje problemy znalazły rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.Wydaję mi się też,że musi minąć trochę czasu,żeby spojrzeć na sprawę trzeźwo,bez takich emocji.Wtedy łatwiej jest znaleźć jakieś rozwiązanie.Trzymaj się kochana,mam nadzieję,że wszystko się dobrze skończy.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 cze 2007, 08:13

docienka, domyślam jak paskudnie możesz się czuc ponieważ jak piszesz kochasz go nadal no i on cię zdradził :ico_olaboga: ....

Moja droga jesteś jeszcze młoda znajdziesz faceta który oszaleje na twoim punkcie zobaczysz! Wiem ze teraz ci ciężko ale czy warto za nim płakac :ico_noniewiem: znajdziesz leprzego zobaczysz...A teraz bądz silna i trzymaj się cieplutko!

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość