Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Pokój bardziej przytulny?

27 sie 2015, 16:39

Jak sprawdzić żeby pokoj był bardziej przytulny? W pokoj jest maly i dość ciemny. Obecnie mam rozowowo białe sciany. jakie barwy sa cieple? Może dodatki cos zmienia? Co myślicie?

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Pokój bardziej przytulny?

31 sie 2015, 10:57

Kup jakieś dodatki - obrazki, świeczki, poduszki naturalne i np jakiś ładny koc. Niby nic a dzięki takim drobiazgom pokój nabiera charakteru, staje się bardziej przytulny :D U mnie wystarczyły dwa obrazki na kominie i od razu inaczej się czuję w pokoju :)

magiotka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2015, 14:35

Re: Pokój bardziej przytulny?

31 sie 2015, 11:45

Mały pokój zawsze malujemy na jasne ciepłe kolory, budyniowy, piaski pustyni, czy białe - róże, zielone niebieskie, to zimne kolory. Jeśli nie masz w planach zmiany koloru ścian to musisz mocno nagimnastykować się z dodatkami w jasnych kolorach, aby stłumić ten róż na ścianach.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Pokój bardziej przytulny?

09 lis 2015, 14:20

Do tych kolorow ścian będzie pasowało bardzo wiele rożnych dodatków .Wybrałabym kolory pastelowe. Sprawiają,że wnętrze jest bardzo ciepłe oraz przytulne oraz, że miło spędza się w nim czas. Możesz na przykład zainwestować w nowe zasłony, w obrusik na stole czy jeśli jest to sypialnia w nową pościel, We wszystkich pomieszczeniach dobrze sprawdzają się poduchy, Obecnie przystępne ceny na takie dekoracje oferuje Dekoria:
http://www.dekoria.pl/ - polecam sobie zajrzeć. Jest tam wiele ciekawych propozycji na wystrój. Zerknij sobie na przykład na te kwieciste zasłony:
Obrazek

mpod
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2015, 15:25

Re: Pokój bardziej przytulny?

10 lis 2015, 15:35

Bardzo ładna tapeta, taka kobieca :) fajnie by wyglądała do białych mebli ;)

evka9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2015, 18:50

Re: Pokój bardziej przytulny?

27 lis 2015, 16:51

Postaw na jakaś fajną lampę, jasne i ciepłe światło.Duże poduchy i koc też dodają uroku. Może jakiś nowy fotel? Zerknij na http://italianhome.pl może akurat coś dobierzesz :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pokój bardziej przytulny?

11 gru 2015, 15:16

Powiem ci, że same firanki to cudownego efektu wam nie wywołają. Trzeba jeszcze pomyśleć o innych dodatkach - przecież aranżacja pomieszczenia to wiele elementów. Fajny efekt można uzyskać wyłącznie rozsądnie dobierając każdy z tych elementów, prawda?

chocolattt
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:39

Re: Pokój bardziej przytulny?

14 gru 2015, 12:48

szczegół tkwi w dodatkach. Mały,drobnych akcentach. Tu załonka, tu serwetka, tam obrusik. Urok i fajny klimat nadają np świeczki. Ja osobiście mogę polecić np tą stronę http://zapachdomu.pl/ . Aaa i najważniejsze - eksperymentować należy z przestawianiem mebli, czasem daje to rozwiązanie ideaaaalne ;)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Pokój bardziej przytulny?

17 gru 2015, 20:34

Też uważam, ze dodatki mogą wiele zdziałać. My planujemy remont zaraz po świętach. Myślałam o zatrudnieniu projektanta wnętrz z kaizeninterior.pl Mają rozbudowane portfolio i przystępne ceny. Od dawna marzy mi się nowoczesne, jasne mieszkanie i w końcu zrealizuję to marzenie.

Nadia99
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2015, 11:42

Re: Pokój bardziej przytulny?

18 gru 2015, 12:46

Dodatki potrafią ładnie podkreślić wnętrza. Dywany i poduszki ocieplają pomieszczenia i ja do tego przywiązuję dużą uwagę. :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość