Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

okropne stopy!

01 wrz 2015, 14:25

witam wszystkich. mam maly problem. mam strasznie zaniedbane stopy, nie to żeby byla jakas grzybica czy cos ale mam strasznie twarde pięty, ktore od czasu do czasu lubia pekac, do tego czesto wrastają mi paznokcie. wyglada zle, do tego boli. musze cos z tym w koncu zrobic, lato minelo a ja ani razu nie ubralam sandalow bo sie wstydzilam, i tak sie gotowalam… mozecie mi powiedziec do kogo moge sie z takim problemem przejsc, bo chyba nie do kosmetyczki? dermatolog tez mi tak srednio pasuje, a problem jest dla mnie wstydliwy i wolalabym uniknac dodatkowych problemow. help!

Monica
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:01

Re: okropne stopy!

08 wrz 2015, 17:49

Nie przejmuj się, są bardziej "wstydliwe" problemy niż źle wyglądające stopy :)
Zgadzam się z tym, że lepiej zacząć od dermatologa. Wrastający paznokieć to problem, który często powraca, dlatego lepiej spytać jak lekarza, jak należy z tym walczyć.

pasztecik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2015, 15:14

Re: okropne stopy!

09 wrz 2015, 14:21

nie martw sie, wszystko mozna zaleczyc :) nie są to jakieś wielkie problemy, mysle ze nie masz sie czego wstydzic. ja bym sie przeszla do jakiegos specjalistycznego gabinetu. napisz skad jestes to moze ktos ci podpowie gdzie szukac

Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

Re: okropne stopy!

10 wrz 2015, 09:32

spod krakowa jestem, doszukalam sie ze jest cos takiego jak podolog, moze do niego z tym?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: okropne stopy!

11 wrz 2015, 11:52

Tak, powinnaś zgłosić się do gabinetu podologicznego. Twoich dolegliwości można łatwo się pozbyć, pod warunkiem że będziesz przestrzegała zaleceń podologa i zastosujesz w domu odpowiednią zaleconą przez niego kurację. Zapraszamy do nas, chętnie zajmiemy się Twoim problemem :) Naszą ofertę możesz zobaczyć tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/categor ... ia-krakow/ W razie czego - konsultacja podologiczna jest za darmo, więc możesz zgłosić się do nas i po prostu zobaczyć jak to u nas wygląda.

Awatar użytkownika
bosoosom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:19

Re: okropne stopy!

14 wrz 2015, 12:56

uf, dobrze wiedziec do kogo w koncu musze pojsc. no skoro oferujecie darmowa konsultacje to moze sie przejde, na stronie widze info o rejestracji, na taka wizyte tez musze?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: okropne stopy!

15 wrz 2015, 11:53

Lepiej się zapisać wcześniej :) W dni powszednie przyjmujemy do 22, ale ruch jest na tyle duży że warto jednak umówić się na wizytę.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: okropne stopy!

17 wrz 2015, 15:09

Jak dobrze, że jest miejsce, gdzie można sobie z tym poradzić. W sumie takie zabiegi są teraz bardzo popularne.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: okropne stopy!

22 wrz 2015, 06:25

Ja mam straszne stopy... nie dość, ze są duże i krzywe to dopadła mnie jeszcze grzybica nóg. Wyglądają okropnie :( Z grzybica walczę ale na ich wygląd raczej nic już nie poradzę. Pozostaje mi jedynie pielęgnacja i polubienie ich. Nie każdy musi mieć piękne małe stoki eh:(

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: okropne stopy!

15 paź 2015, 20:21

Ja miałam duży problem z wrastającymi paznokciami. Nie dość , że wyglądało to nie estetycznie to jeszcze ból był ogromny. Sama nie mogłam sobie z tym poradzić, więc nalazłam palcówkę, która zajmuje się leczenie wrastających paznokci. Polecam, bo naprawdę ulga jest ogromna. Mogę normalnie chodzić :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość