Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

Dzidzia na wakacjach

20 cze 2007, 23:14

Witam wszystkie mamusie!!
Zapraszam do dyskusji na temat wakacji z dzidzią.
Zastanawiamy się z mężem nad kupnem łóżeczka turystycznego dla naszej córeczki.
Czy to dobry pomysł??
Czy dzidzia wytrzyma w nim na plaży??
Jeżeli tak to jakie łóżeczka polecacie??
A moża macie inne propozycje??
Zachęcam raz jeszcze i pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

15 lip 2007, 17:38

Kajunia Właśnie niedawno wróciliśmy z urlopu z mazur. Na plażę zabierałam gondolkę z wózka ( bo mam odpinaną) składałam budę i parasolkę rozpinałam, ale z dzidzią i tak trzeba w cieniu bo na słońcu nie wolno. W gondolce maluch leżał w pampersie i koszulce cieniutkiej bez rękawów. Chyba bylo ok bo jakoś specjalnie nie protestował tylko jeden raz dostał histerii i trzeba było wrócić ( ale to chyba przez to, że w nocy nie mógł zasnąć i strasznie był zmęczony i zdenerwowany). Gondola sprawdza się dodatkowo do spania w nocy zamiast w łóżeczku. Turystyczne jest ok o ile będziecie trochę wyjeżdżać i się przyda inaczej szkoda kasy.

NIKA167
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 29 mar 2007, 09:57

03 sie 2007, 13:53

a co z takim jak sam juz siedzi i stoi złapany za łapki co tu wymyślec dla niego na plaże chodzi mi o miejsce w którym miałby swój kacik myslałam nad małym namiocikiem bo jak piasek zawieje to żeby w oczy mu nie sypało ale te wszystkie buble i cacuszka kosztuja i zabieraja tyle miejsca

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 sie 2007, 14:02

NIKA176 - wydaję mi się że szkrabowi wystarczy ochrona parawanem + parasolka + zaścielony kocyk z zabawkami. Tak te cuda dosyć kosztują a często sprawdzają się najprostsze sposoby!!!
Obrazek

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

Re: Dzidzia na wakacjach

10 lip 2008, 16:43

Witam wszystkie mamusie!!
Zapraszam do dyskusji na temat wakacji z dzidzią.
Zastanawiamy się z mężem nad kupnem łóżeczka turystycznego dla naszej córeczki.
Czy to dobry pomysł??
Czy dzidzia wytrzyma w nim na plaży??
Jeżeli tak to jakie łóżeczka polecacie??
A moża macie inne propozycje??
Zachęcam raz jeszcze i pozdrawiam!!
Moja dzidzia średnio wytrzymywała ale miała niespełna roczek.Wcale Kubus nie chcial spac na plazy.Teraz jest juz znacznie lepiej,nawet podjada a to Misiowy Jogurcik a to chlebek.Nawet kawałeczek rybki zasmakowal.
Co do pomyslu to uwazam ze to rewelacyjny pomysl-klimat,klimat i jeszcze raz klimat czyni cuda.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 lip 2008, 11:49

Gabi: dobrze zrozumiałaś, ale popatrz na datę założonego przeze mnie wątku... To było rok temu!!! Wtedy wybierając się nad morze szukałam dobrych rozwiązań jak zorganizować czas na plaży - wówczas 5-miesięcznej córci..

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

11 lip 2008, 20:46

Kajunia25, jakie rozwiązania się sprawdziły? Wybieram się nad morze w sierpniu i moja Zuzia będzie miała wtedy 6 miesięcy. Już się zastanawiam jak się zorganizować. Może coś podpowiesz?

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 lip 2008, 22:10

Gabi: nic się nie stało :ico_haha_02:

AniaZaba: moja córcia osłoniona była parasolem i parawanem jak wiało i dodatkowo miała taki mini namiocik z matą i materacykiem, na górze były morskie zawieszki, w tym namiociku drzemała i leżała ale była raczej niecierpliwa więc albo ją woziliśmy w wózeczku albo na rączkach..

Pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

12 lip 2008, 09:30

Kajunia25, dzięki za odpowiedź.. więc rączki będą niezbędne hihi :-D

Mama_Kuby
Ekspert Nestle
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 12:05

16 lip 2008, 16:48

Gabi: nic się nie stało :ico_haha_02:

AniaZaba: moja córcia osłoniona była parasolem i parawanem jak wiało i dodatkowo miała taki mini namiocik z matą i materacykiem, na górze były morskie zawieszki, w tym namiociku drzemała i leżała ale była raczej niecierpliwa więc albo ją woziliśmy w wózeczku albo na rączkach..

Pozdrawiam!!

Własnie wróciłam z nad morza i to co najbardziej rzuciło mi sie w oczy na plazy to rozłozone namiociki a w nich maluszki.Fajnie to wyglada ale widac zdaje egzamin.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość