Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

muzyka dla przedszkolaka :)

02 wrz 2015, 11:33

Dziewczyny, czego słuchają Wasze dzieci? To znaczy raczej co Wy im puszczacie? Ja pamietam z dziecinstwa, ze jakoś mało miałam do czynienia z typowo dziecięcą muzyką, u nas w domu tata puszczał głównie rocka albo jazz ;) u koleżanek leciała Dyskoteka Pana Dżeka albo Fasolki, to sie nasłuchałam jak byłam na urodzinach na przykład. A jak to jest u Was? :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

08 wrz 2015, 21:43

Smerfne hity kiedyś się puszczało :)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

09 wrz 2015, 16:04

Pamiętam Smerfne hity, ale to już nie były u mnie czasy przedszkola. :)

Silvereye- zobacz sobie Polskie Radio Dzieciom - jest tam sporo audycji dla dzieci z ciekawostkami, ćwiczeniami itd. ale muzyki też nie brakuje - Fasolki też słyszeliśmy i to nie raz. :) Można słuchać przez radio cyfrowe, albo przez internet. Chociaż ja wolę puścić radio, bo moje łącze czasem mocno zwalnia.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

15 wrz 2015, 11:44

Smerfne hity tez znam już raczej z późniejszych czasów ;)
Radio kojarzę, siostra czasem puszcza dla dzieciaków jak jestem u niej, faktycznie muzyka fajna i sporo też takiej z "naszych czasów" :) mam wrazenie czasem, ze ta obecna muzyka dla dzieci nie jest tak fajna, jak ta, która leciała jak my byliśmy mali, ale może to sentyment? ;)

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

16 wrz 2015, 12:33

Wiesz co, chyba i jedno i drugie. :) Sentyment, ale i ta muzyka z "naszych czasów" była fajna i dzisiaj też można znaleźć fajne piosenki. Można też znaleźć dużo muzyki, która dla dzieci się specjalnie nie nadaje... Trzeba szukać samemu, albo własnie puścić sobie radio, bo takie nasze teraz "sprawdzone źródło". :)

Monica
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:01

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

21 wrz 2015, 18:02

Pamiętam Majkę Jeżowską, Fasolki czy Arkę Noego, ale tak naprawdę rzadko tego słuchałam. W domu raczej puszczało się zwykłą muzykę.

KrolZabawek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 22 cze 2015, 12:28

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

22 wrz 2015, 13:37

Fasolki oraz Smerfne hity- mimo,że starsze to w dalszym ciągu cieszą się popularnością i podobają się naszym dzieciom,bo głównie na ich gust trzeba zwracać szczególną uwagę:)

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

11 paź 2015, 20:30

Smerfne hity tez znam już raczej z późniejszych czasów ;)
Radio kojarzę, siostra czasem puszcza dla dzieciaków jak jestem u niej, faktycznie muzyka fajna i sporo też takiej z "naszych czasów" :) mam wrazenie czasem, ze ta obecna muzyka dla dzieci nie jest tak fajna, jak ta, która leciała jak my byliśmy mali, ale może to sentyment? ;)
ja tez mam takie wrazenie, dlatego czasem warto odkurzyc stare, ale sprawdzone hity:)
Radio dla dzieci to super sprawa, daje troche odpoczac oczom i rozwija wyobraznie, jak dla mnie same plusy.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

19 paź 2015, 16:31

Fasolki oraz Smerfne hity- mimo,że starsze to w dalszym ciągu cieszą się popularnością i podobają się naszym dzieciom,bo głównie na ich gust trzeba zwracać szczególną uwagę:)
KrolZabawek, dokładnie tak jak mówisz :) gust się kształtuje już od najmłodszych lat, warto puszczać dzieciom coś przystającego do ich wieku, ale jednak przyjemnego i mądrego a nie jakiejś sieczki :) zresztą radio publiczne też ma jakąś misję :)

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: muzyka dla przedszkolaka :)

21 paź 2015, 10:39

Pełna zgoda,właśnie te starsze Smerfne Hity wbrew pozorom cieszą się największą popularnością i wpadają w ucho nawet dorosłym,wiec uważam że warto w nie zainwestować,,na cd jakość jest bardzo dobra,nawet podczas podróży bez problemu odtworzymy w samochodzie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość