Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

08 wrz 2015, 11:32

Cześć. Zbliża się rocznica ślubu moja oraz męża.Chciałabym zaplanować ten dzień w wyjątkowy sposob. Nie chcę dawać mu niczego materialnego
Macie możę pomysły co zrobić?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

08 wrz 2015, 16:17

Jest wiele pomysłów na spędzenie rocznicy. Sama proponowałabym wykupić sobie ... lot balonem. Nie jest to takie trudne bo takie loty organizują praktycznie w każdym większym mieście.Możesz sobie sama zobaczyć:
http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem

Wrażenia są naprawdę fajne, lot może jest trochę stresujący ale jedynie na samym początku. Jak podnosisz się z ziemi. Potem skupiasz się jedynie na widokach. Jest to coś co zapamiętasz do konca zycia.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

10 wrz 2015, 10:21

Może w takim razie wyjazd na weekend tylko we dwoje? Taki romantyczny gest na pewno będzie też wyjątkowy i spodoba się Wam obojgu,to bardzo dobry pomysł:)

Bieliznaija
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2015, 15:25

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

01 paź 2015, 14:45

Jeżeli jest to Wasza rocznica,to może postaraj się o to,aby ten wieczór był wyjątkowy,romantyczna kolacja i do tego stylowa,zmysłowa bielizna,która będziesz miała na sobie.. Co o tym myślisz?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

17 gru 2015, 16:24

Ja nawet czytałam taki artykuł Zakopane na rocznicę ślubu na maxmag.pl. No w polskich górach jest co robić, na nudę narzekać nie można. Zwłaszcza we dwoje :)

Werkanika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2015, 23:37

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

17 gru 2015, 23:48

My nasza rocznice spędziliśmy w górach dokłądnie nie daleko starego Sącza hotel nazywał się Perła Południa http://perlapoludnia.pl spędziliśmy tam bardzo miło czas dodatkowo wykupiliśmy sobie pakiet Spa który nas totalnie rozluźnił. Mój facet tam przypadkowo wpadł gdy szukał czegoś fajnego mówił że wiele ludzi to poleca więc chcieliśmy spróbować tego hotelu no powiem wam że wysokie standardy nie drogo naprawdę może również skorzystać z różnych sportów czy rekreacji.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

18 gru 2015, 09:41

ja to zawsze w rocznicę marzyłam o tym żeby pojechać do Paryża ale w obliczu ostatnich wydarzeń to znowu musze to odłożyć :(

BestBizu
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2015, 16:35

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

12 sty 2016, 13:00

Do wyjątkowej rocznicy warto pomyśleć także o wyjątkowym prezencie,a tym z pewnością będzie stylowa,oryginalna biżuteria która tera zw rozsądnej cenie znajdziecie na BestBizu.com

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

21 sty 2016, 08:45

ja myślę że wspólny wyjazd byłby dobrym pomysłem, choćby na weekend.

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: Jak zaplanować wyjątkową rocznicę

31 sty 2016, 22:11

Prezenty są oczywiście fajne, ale w dzisiejszym zabieganym świecie ważne jest także wspólne spędzanie czasu. Dlatego proponuje wam jakiś romantyczny weekend może być np. w mają tam SPA i atrakcje dzieci, jeśli takowe posiadacie :)
Można rozpisać sobie wszystko co, należy zaplanować, po kolei, punkt po punkcie. Wybór hotelu może zająć trochę czasu. Dobrze szukać czegoś dobrego, o odpowiednim standardzie. Można szukać pokoi, gdzie łazienki mają odpowiednie wyposażenie http://www.wszystko-do-hotelu.pl/akceso ... alety.html aby niektórych rzeczy nie brać z sobą.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość