veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Dobry podkład

18 wrz 2015, 21:39

Laseczki kochane, nie wpadł Wam czasem w oko ostatnio jakiś dobry podkład? Na oparach lecę i czeka mnie zakup, a wolałabym coś sprawdzonego. Co polecacie? Jakieś opinie?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Dobry podkład

21 wrz 2015, 09:54

A jaką masz cerę? Łatwiej będzie coś doradzić :) Ja stosuję taki nawilżający, wyrównujący koloryt skóry, a przy okazji redukuje niedoskonałości. Nie wiem czy znasz Maybelline superstay better skin?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Dobry podkład

25 wrz 2015, 20:06

Szczerze mówiąc podkładu od nich nigdy jeszcze nie miałam. Cerę mam taką trochę oliwkową i zawsze problem z dobraniem, bo albo wszystko za jasne, albo za ciemne, albo zaraz wygląda jak maska. Zależy mi na lekkim kryciu i maskowaniu drobnych niedoskonałości, ale nawilżać też powinien. Ten Twój to taki konkretny podkład czy bardziej pod BB? Tak pytam po tym nawilżaniu..

AllExclusive
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 maja 2015, 13:46

Re: Dobry podkład

28 wrz 2015, 12:06

Moim daniem powinnaś skupić się na kosmetykach naturalnych,ponieważ są bardzo skuteczne i nie podrażniają cery,tym bardziej jeżeli masz ją wrażliwą czy trądzikową,to ważna kwestia.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Dobry podkład

04 paź 2015, 19:34

Dobrym podkładem jest podobno Boujrois Healthy Mix. Ja jednak stosuję od jakiegoś czasu fluid dr Ireny Eris.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Dobry podkład

05 paź 2015, 11:39

A jaką masz cerę? Łatwiej będzie coś doradzić :) Ja stosuję taki nawilżający, wyrównujący koloryt skóry, a przy okazji redukuje niedoskonałości. Nie wiem czy znasz Maybelline superstay better skin?
Znalazłam ten podkład na necie ale przyznam że jeszcze go w sklepie nie widziałam. Jesli nawilża faktycznie to dla mojej skóry może być całkiem niezły. No i co mnie zaskoczyło ma aż sześć odcieni hmm

Obrazek

Obrazek

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Dobry podkład

07 paź 2015, 13:38

Faktycznie sześć odcieni robi wrażenie i muszę koniecznie wypróbować w wolnej chwili,możesz podać także w jakiej cenie jest ten podkład?

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Dobry podkład

09 paź 2015, 12:33

Całkiem całkiem ta kolorystyka. Ja mam inny niż kolorystyczny problem z dobraniem podkładu. Mam cerę mieszaną jednak toleruje ona tylko jeden krem. Jeśli stosuję tylko ten krem- cera jest bardzo ładna- w ogóle się nie błyszczy, nie pojawiają się żadne niespodzianki. Po nałożeniu jakiegokolwiek podkładu- matujący, nawilżający, drogi tani, krem bb, na krem/bazę, na sucho (innymi słowy nieważne co i jak) cera się błyszczy i strasznie zapycha. Macie jakiś pomysł jak ten problem rozwiązać czy ten typ tak ma i moja skóra nie będzie tolerować jakiegokolwiek podkładu?

CosmoSPA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2015, 10:56

Re: Dobry podkład

09 paź 2015, 13:49

A jakich kosmetyków używasz podczas codziennej pielęgnacji Bo być może są one niewystarczające i dlatego też występuje taki problem z sucha skórą. Chętnie pomożemy go rozwiązać,akurat kosmetykami zajmujemy się na co dzień.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Dobry podkład

11 paź 2015, 22:24

Normalnie kosztuje 35-40 zł, ale ostatnio kupiłam go o 30% taniej w naturze w promocji, jeszcze trwa, jeśli chcecie wypróbować.
Co do odcieni to ja często miałam z tym problem, bo zwykle paleta różnych firm zaczyna się od ivory, który dla mnie bywa zbyt ciemny, taka jestem blada. A tutaj light beige jest idealny dla mnie :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość