Awatar użytkownika
angelika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 27 lis 2013, 12:55

Jakie macie kurtki na zimę?

13 paź 2015, 14:46

Jest jesień, wielkimi krokami zbliża się zima, już zrobiło się zimno, a przed nami jeszcze wiele chłodniejszych i niestety deszczowych dni. Jaką kurtkę/płaszczyk/parkę macie w tym sezonie? Ja mam trzy z tamtego roku – rozkloszowany płaszczyk w kolorze wanilii, czarny płaszcz w stylu militarnym i parkę w odcieniu khaki. Przydałaby mi się jakaś gruba kurtka, żeby w mroźniejsze dni nie było zimno. Myślę nad kupnem którejś z tych - http://www.diversesystem.com/kolekcja-d ... urtki.html, tylko jeszcze nie podjęłam decyzji ;). A jak jest u Was? :-)

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

14 paź 2015, 11:00

Nie podobają mi się kurtki z reserved, są dla mnie zbyt młodzieżowe. Ja mam czerwony płaszczyk oraz długi, czarny płaszcz - oba są eleganckie.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

11 lis 2015, 12:37

ja mam zarówno kurtkę jak i płaszcz na zimę,a zakładam to co aktualnie pasuje do okazji oraz miejsca gdzie się wybieram. Oczywiście kurtka jest cieplejsza,puchowa z kapturem,natomiast płaszcz bardziej elegancki na oficjalne wyjścia.

majka87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2015, 10:08

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

12 lis 2015, 10:29

Ja kupiłam sobie na miejskim rynku cieplutką kurteczkę - pikowana, granatowa, obszyta futerkiem. Kurtki w galeriach handlowych są dla mnie za cienkie.

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

12 lis 2015, 13:27

ja kupiłam sobie ostatnio fajną granatową kurteczkę w zarze polowałam na nią i mi się udało.

HamsterMother
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2015, 19:26

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

13 lis 2015, 19:27

ja kupiłam sobie ostatnio fajną granatową kurteczkę w zarze polowałam na nią i mi się udało.
Ja jakoś nie przepadam za ciuchami z Zary. Ja mam kurtkę puchową z H&M kupioną w zeszłym roku na wyprzedaży. Upolowałam też bardzo fajną parkę w kolorze khaki w SH. Kiedyś nosiłam tylko płaszcze, miałam chyba z trzy rodzaje w domu, ale gdy poznałam mojego męża to przestałam. Skuteczni wybił mi je z głowy. W tym roku chciałam sobie kupić kurtkę oversize ale w sklepach stacjonarnych nie ma nic ciekawego a online się trochę boję. Juz kiedyś nie trafiłam z rozmiarem...

Awatar użytkownika
KamilaW
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2015, 14:20

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

25 lis 2015, 14:40

ja mam parkę, płaszczyk i kurtkę puchową

happy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2012, 14:35

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

11 gru 2015, 04:21

W związku z tym, że tej zimy u nas nie ma za bardzo ostatnio, ja mam kurtkę bardzie "przejściową" :)

skokowska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 11 lis 2016, 00:11

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

30 lis 2016, 22:30

Ja na zimię kupuję zawsze kurtki z dłuższym tyłem lub płaszczyki. Wszystko obowiązkowo z kapturem. Uwielbiam też gdy mają one futerko. Jeśli szukasz jakiejś kurteczki na zimę polecam Ci zajrzeć na goodlookin.pl bo mają tam sporo kurtek do wyboru i mega przystępne ceny.

Kukuletka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 19 mar 2016, 13:33

Re: Jakie macie kurtki na zimę?

17 gru 2016, 22:39

też stoję przed tym wyborem, oglądałam te kurteczki na goodlookin, podoba mi się to że nawet w rozmiarówkach jest spory wybór, ja mam kilka nadprogramowych kilogramów i krótkie nóżki, w sensie jestem nie za wysoka, a mimo to znalazłam kilka propozycji dla siebie, jak nigdy, więc dzięki za polecenie ;)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość