Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Stosujecie balsam do suchej skóry?

21 paź 2015, 23:43

Ja jeszcze potwornie zabiegana i nawet nie zauważam takich rzeczy, ale mój mąż powiedział, że jak w nocy się do mnie przytula, to czuje, że mam bardzo suchą skórę. Chcę to zmienić! Ale ja? Balsam da radę? Który?

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

23 paź 2015, 20:15

Balsam właśnie od tego jest :) Na pewno zauważysz znaczną poprawę, gdy zaczniesz go używać :)

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

25 paź 2015, 09:57

Balsam z pewnością pomoże poprawić ci stan skóry. Pij tez duzo wody i rób peelingi minimum dwa razy w tygodniu. Ja wczoraj zrobiła kawowy z odrobiną oliwki i nałożyłam balsam. Rano skóra była o wiele gładsza :)
A jakie jeszcze kosmetyki warto waszym zdaniem używać zimą?
Ja rozglądam się za nowym podkładem bo do tej pory używałam BB wydaje mi się jednak, że jest za słaby.
Poza tym przydałyby mi się nowe cienie a konkretnie taka paletka od makeup revolution - http://puderek.com.pl/cienie-do-powiek/ ... akeup.html Obiecałam sobie, że zacznę malowac oczy bo sma tusz wygląda nieciekawie i w ogóle nie widać, że mam makijaż.

Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

26 paź 2015, 16:35

mirka a nie mogłaś założyć nowego wątku, tylko musisz spamować w tym? To bezczelne z Twojej strony.

kluskakaska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:57

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

27 paź 2015, 20:09

mi woda strasznie wysusza skórę, ale balsamy ogólnie bardzo lubię, skóra jest fajna, miękka i nawilżona.
niedawno miałam balsam od bielendy odżywczy z masłem shea.
taki: http://bielenda.pl/produkty/skin-clinic ... a-odzywczy
nie powiem, bardzo fajny był, pewnie go jeszcze kupię.

Oolgga
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2015, 03:31

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

28 paź 2015, 03:57

Nawet balsamy z nivea dają radę :-)

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

03 lis 2015, 11:23

Oprócz samego balsamu,warto stosować również kosmetyki z kolagenem,który nawilży naszą skórę,to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie o czym przekonało się już wiele osób,naprawdę warto.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

09 lis 2015, 16:02

te kosmetyki o których piszesz to naturalny kolagen,a tak się składa ze na naszej stronie każda z Was znajdzie coś dla siebie,wybór jest naprawdę bardzo szeroki,w razie pytań służymy radą i pomocą:)

Aris89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2015, 14:43

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

10 lis 2015, 14:45

tylko neutrogena

HamsterMother
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2015, 19:26

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

13 lis 2015, 18:47

tylko neutrogena
Dokładnie <3 :) Mi też ten balsam bardzo pomaga. Już mi nawet cena nie przeszkadza. Przetestowałam większość balsamów i działały ale tylko przez chwilę. Jedynie Neutrogena działa zawsze. Mam problemy z tarczycą i przez nią suchą skórę.
Stacjanna ma rację - nie używanie balsamu jest błędem. Nasza skóra musi być regularnie nawilżana. Kłóciłabym się jedynie co do jakości kremów garniera. Te do twarzy są bardzo dobre jakościowo, ale balsamy... Miałam już chyba wszystkie i jedynie ten czerwony w miarę nawilżał. Niestety nie długo bo przy dłuższym stosowaniu skóra się przyzwyczajała i spowrotem robiła się sucha. Ale takie są moje odczucia, dla kogoś innego ten krem moze być ok. Dlatego trzeba szukać ideału aż do skutku:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość