veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Klapnięte włosy

26 paź 2015, 15:04

Dziewczyny, włosy mi się zbuntowały i nie mogę odzyskać panowania nad nimi... Co bym nie robiła, jak bym nie podkręcała - i tak klapną. Nawet na szczotkę niewiele daje. Może macie jakiś pomysł na dodanie im życia i uniesienie u nasady? Tak, żeby chociaż do końca pracy mi wytrzymywały...

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Klapnięte włosy

27 paź 2015, 16:20

Ja używam pianki i lakieru Taft zielony. Do tego dobrze unosi też suchy szampon Batiste.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Klapnięte włosy

27 paź 2015, 19:29

Ja mam klapnięte włosy ale szczerze mówiąc odechciało mi się o nie dbać. Lekarz zauważył u mnie wesz ludzka którą najprawdopodobniej zaraziłam się w pracy. Rozpoczęłam leczenie ale póki co idzie bardzo kiepsko. Powoli tracę nadzieję i rozważam ścięcie włosów :( Znacie jakieś skuteczny sposób na pozbycie się wszy i odzyskanie pięknych, długich włosów?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Klapnięte włosy

29 paź 2015, 23:45

Załóż oddzielny wątek, bo nie sądzę, że tutaj trafi ktoś, kto się na tym zna.
VeryAnka, pewnie włosy opadają pod swoim ciężarem. Ja tak miałam jak je zapuściłam, dopóki były długości do brody to było ok, a potem nawet po wymodelowaniu oklapły pod swoim ciężarem. Kosmetyki nie dawały rady, efekt utrzymywał się góra kilka godzin, aż zaczęłam je modelować na ciepło, ale nie szczotką tylko volumizerem. Kojarzysz może takie urządzenie od rowenty? Wygląda jak zakrzywiona lokówka lub prostownica. Ma taką rolkę, która unosi włosy blisko skóry. Świetna sprawa i bardzo łatwe w użyciu. Pewnie w ciemno nie bedziesz chciała kupować, ale poczytaj opinie w necie, może gdzieś możesz wypróbować? Albo zobacz tutaj jak to działa: https://www.youtube.com/playlist?list=P ... tQqvwNIT1Q

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Klapnięte włosy

30 paź 2015, 13:40

Kurczę, wygląda super! Ciekawi mnie tylko jedno, czy bezpieczne to jest dla włosów? Nie niszczy przy codziennym użytkowaniu?

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Klapnięte włosy

30 paź 2015, 14:17

Nie wiedziałam, że jest w ogóle takie urządzenie. ukłon w strone Rowenty że o tym pomyślała. Niestety mam włosy długie i proste, a uniesienie ich własnie od nasady graniczy z cudem. Patrzyłam na necie i cenowo ten volumizer nie wychodzi drogo bo niecałe 200zł. To tyle co prostownica czy suszarka. Jeśli faktycznie nadaje się do codziennego uzytku to jest coś dla mnie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Klapnięte włosy

31 paź 2015, 11:10

No wiecie, jak się stosuje kosmetyki chroniące przed ciepłem takich urządzeń to nie widzę przeszkód. Ale powiem szczerze, ze jak macie podatne na układanie włosy, to efekt spokojnie utrzyma się do następnego mycia, ja myję włosy tak mniej więcej co 2 dni, więc nie używam go codziennie. Ale to tak naprawdę zależy od rodzaju włosów i tego jak często myjecie.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Klapnięte włosy

31 paź 2015, 22:53

Znalazłam ją sporo taniej, pewnie to od sklepu zależy. :) Co do niszczenia, poczytałam na ich stronie i urządzenie ma specjalną powłokę, a poza tym idealnie dobraną temperaturę, co wpływa na modelowanie włosów bez ryzyka ich zniszczenia. Nie sądzę by niszczyła włoski zatem. :)

TinkerBell
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 02 lis 2015, 16:53

Re: Klapnięte włosy

02 lis 2015, 19:32

Jest to też kwestia szamponu jakiego stosujesz,tutaj polecam ten który wzmocni objętośc i da efekt push up,plus rzecz jasna dobry lakier lub pasta modelująca do włosów.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Klapnięte włosy

17 lis 2015, 11:59

Pasta przy Volume nie jest konieczna. W ogóle nie przepadam za nią, bo jedyne co to obciąża włosy i wtedy to już na bank klapną, jak wyjdę na wilgotne powietrze.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość