gosza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2015, 15:57

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

04 lis 2015, 16:18

Czy ja wiem, czy to jest dobre rozwiązanie.

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

11 lis 2015, 17:47

gosza ale czemu nie? Jak firma jest duża, to wydaje mi się, że się to opłaca. Taki dodatkowy kanał do kontaktu z klientem.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

18 lis 2015, 10:41

Myślę, że działania zmierzające do usprawniania funkcjonowania firmy powinny zależeć od tego, czym się zajmuje. Koleżanka ma sklep spożywczy i uznała, że kupi terminal, który umożliwi doładowanie telefonu multikart.pl. Dzięki temu rozszerzy zakres oferowanych produktów, a sama będzie czerpała korzyści z marży.

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

26 lis 2015, 11:39

Usprawnić tzn?

Dla mnie usprawnienie oznacza zwiększenie liczby wykonywanych transkakcji. U mnie udało się to wykonać przez instalacje terminali przenośnych. Również polecam wszystkim dla których liczba transakcji jest najważniejsza. Terminale są kolportera więc produkt sprawdzony - http://zamowterminal.pl/terminal-przenosny.html#C3

Plush
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2015, 12:38

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

27 lis 2015, 12:42

Moim zdaniem warto zainteresować się w outsourcing. Nasza firma korzysta z oferty http://www.unit4bs.pl/oferta/outsourcin ... wo-placowa i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Efekty widać na pierwszy rzut oka a sama firma jest rzetelna i profesjonalna. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

10 gru 2015, 13:57

Od wszelkich kołczów trzymam się z daleka. Z tego powodu musiałam zmienić pracę... Teraz po prostu pracuję i obywa się bez idiotycznych strategii...

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

16 gru 2015, 08:45

Może trzeba poszukać nowych rynków zbytu? my ostatnio zamówiliśmy takie tłumaczenia angielski. Muszę przyznać, że faktycznie to zwiększyło zainteresowanie ofertą.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

05 sty 2016, 14:32

No właśnie, zależy o co pytasz konkretnie. Bo u mnie wprowadzenie do sklepu internetowego oprogramowania ze zintegrowanym asystentem sprzedaży spowodowało zmniejszenie czasu poświęcanego samym wysyłkom właściwie oo połowe. To ogromniaście dużo! Jak weszłam na sellasist to byłam dość sceptycznie nastawiona. Mąż mnie przekonał, że to małe pieniądze a duże korzyści i faktyczine się nie mylił. Jak się chce dużo osiągnąć to i inwestować trzeba.

Tralalala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:02

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

18 sty 2016, 12:10

Polecam zastanowić się nad outsourcingiem firmy informatycznej. Moim zdaniem jest to dobra sprawa bo daje to nowe możliwości. Jakby nie patrzeć informatyka to w końcu przyszłość. Polecam chociażby https://studiosoftware.pl/uslugi-inform ... amistyczne - warto współpracować z ludźmi, którzy mogą dużo dać dla firmy. Pozdrawiam

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Jak usprawnić działanie firmy?

30 sty 2016, 16:38

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie szkolenia, np. w formie filmów szkoleniowych. Tutaj http://www.suffitfilms.com/filmy_szkoleniowe_edukacyjne produkują takie filmy. Warto też pomyśleć nad poprawą wizerunku firmy wśród pracowników.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość