huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Dobry dentysta

09 lis 2015, 22:09

Ja zanim znalazłam dobrego dentystę to przerobiłam kilka gabinetów. Nic przyjemnego takie testowanie na sobie ;/ Niedawno trafiłam w końcu na porządną przychodnię Unident i konkretnego dentystę :) teraz bez strachu ide na każda wizytę :)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Dobry dentysta

17 lis 2015, 15:03

Mnie się udało znaleźć dobrego implantologa w Warszawie przez stronę implantmasterspoland.pl . Możenie jest najtańszy, ale wie, co robi.

Ladye
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 24 paź 2013, 21:49

Re: Dobry dentysta

20 lis 2015, 23:18

Ja ostatnio miałam szczęście trafić do kliniki dr Daneckiej http://www.danecka.pl/leczenie-kanalowe,26.html. Zawsze przerażała mnie wizja bólu, ale tam dostałam takie znieczulenie, że zabieg prawie przespałam. No, żart oczywiście:) Ale mój strach przed wizytami u stomatologa minął:)

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Dobry dentysta

02 gru 2015, 16:47

Ja od niedawna zmieniłam dentystę ze względu na chamstwo jakie panowało w moim poprzednim. Traktowali klienta jak nieproszonego natręta którego jak najszybciej trzeba się pozbyć. Po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat centrum stomatologicznego Odent w Warszawie postanowiłam sprawdzić i się nie zawiodłam. Całkiem inna bajka! Panie recepcjonistki bardzo miłe, robią wszystko aby umówić Cię na dogodny dla ciebie termin, a nie dla nich jak to miało miejsce wcześniej. O dentystach nic złego nie mogę powiedzieć, a dobrego bardzo wiele. Miałam tam leczone dwa zęby kanałowo i wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Jeśli ktoś mieszka w Warszawie to polecam Odent :)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Dobry dentysta

17 gru 2015, 10:55

A jak znalazłaś swojego dentystę? Czytałaś jakieś artykuły o stomatologach implantologach czy może ktoś ze znajomych ci polecił, gdzie warto się wybrać?

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Dobry dentysta

20 gru 2015, 10:09

Dentystów jest jak "mrowkow" niestety trafić na dobrego nie jest tak łatwo. Ja długo szukałam i trafiłam na DentalMed - http://dentalmed.net.pl/ Będę musiała się chyba umówic do nich na wizytę bo ostatnio ząb mnie bardzo boli. Byłam już z nim na NFZ ale lekarz tylko oczyścił zęba i stwierdził, że przejdzie. Nie muszę chyba mówić, że nie przeszło :( Jest coraz gorzej.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Dobry dentysta

10 lut 2016, 17:41

Jeśli jesteś z Bydgoszczy to zapoznaj sie z ofertą tego gabinetu stomatologicznego - http://www.stomatologia-sikorska.pl/ Z tego co widziałam mają bardzo rozbudowaną oferte i wieloletnie doświadczenie. Ja chyba umówię się tam na usuwanie torbieli i leczenie kanałowe. Moje zęby niestety nie są w dobrym stanie. Przez jakiś czas się nimi za bardzo nie interesowałam i teraz mam nauczkę :(

michalik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 23 lut 2016, 17:52

Re: Dobry dentysta

23 lut 2016, 18:12

Dobrego dentystę nie jest łatwo znaleźć. Osobiście bardzo polecam kierować się opiniami znajomych. Ja w ten sposób trafiłam na obecnego lekarza :)

mironka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2016, 08:38

Re: Dobry dentysta

26 lut 2016, 08:55

Ja od niedawna zmieniłam dentystę ze względu na chamstwo jakie panowało w moim poprzednim. Traktowali klienta jak nieproszonego natręta którego jak najszybciej trzeba się pozbyć. Po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat centrum stomatologicznego Odent w Warszawie postanowiłam sprawdzić i się nie zawiodłam. Całkiem inna bajka! Panie recepcjonistki bardzo miłe, robią wszystko aby umówić Cię na dogodny dla ciebie termin, a nie dla nich jak to miało miejsce wcześniej. O dentystach nic złego nie mogę powiedzieć, a dobrego bardzo wiele. Miałam tam leczone dwa zęby kanałowo i wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. Jeśli ktoś mieszka w Warszawie to polecam Odent :)
Jakbym słyszała samą siebie :-)
Też miałam strasznego dentystę. Dziś się sama zastanawiam, jak ja mogłam tyle czasu tam chodzić? Ja akurat jestem z Białegostoku i całkiem przez przypadek trafiłam na gabinet M.Dentica. Co ciekawe poza samym leczeniem, mam tam gruntowną opiekę np. związaną ze stomatologią zachowawczą, czy estetyczną. Co ważne, gabinet jest też bardzo przyjazny dzieciom, dlatego na miejscu wykonywane są też wszelkie działania ze stomatologii dziecięcej.
Dlatego dołączam do apelu koleżanki - M.Dentica Białystok! Miejsce godne polecenia.

sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: Dobry dentysta

30 maja 2016, 15:29

W Warszawie polecam szczerze gabinet Dent-SM, robiłam tam leczenie kanałowe. Zabieg wykonany precyzyjnie, bezboleśnie, a na dodatek w miłej atmosferze. Z pewnością tam wrócę, mam nadzieję, że tym razem już tylko na przegląd, bo postanowiłam sobie konsekwentnie dbać o zęby, aby uniknąć ubytków :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość